Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 21 maja - św. Jan Nepomucen, prezbiter i męczennik
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Ks. Dziewiecki: dlaczego promocja LGBT szkodzi?

Radio Plus Radom

Ks. Dziewiecki: dlaczego promocja LGBT szkodzi?

14 marzec 2019 / Tekst

Celem środowiska LGBT jest doprowadzenie do takiej sytuacji, w której młodzież i dorośli staną niepłodnymi erotomanami – powiedział pedagog, psycholog i autor wielu książek o dojrzałości ks. Marek Dziewiecki.

- Środowiska te chcą seksualizować wszystkich. Ci ludzie mówią, że kierują się orientacją seksualną. Tymczasem tworzą związki niepłodne. Mają wielu partnerów i chcą, żeby wszyscy czynili podobnie. Mówienie w szkole o homoseksualistach sprawi, że prawie każde dziecko uwierzy, że jest taką osobą – przekonywał ks. Dziewiecki.

Dalej pytaliśmy, czy nie ma obawy, że nawet jeśli w Polsce nie zgodzimy się na promocję LGBT to Unia Europejska postawi nas w kącie i będzie wywierała nacisk. - Wszelkie unijne traktaty zostawiają państwom członkowskim niezależność co do regulacji obyczajowych, dotyczących małżeństwa i rodziny. Wystarczy to wyraźnie mówić i tego się trzymać – przypomniał duszpasterz.

Ks. Dziewieckiego bolą informację docierające z Niemiec, gdzie tamtejszy Kościół zapowiada otwarcie seminariów dla homoseksualistów. - To oznacza śmierć Kościoła w tym kraju - stwierdził. Duszpasterz odniósł się także wyliczeń warszawskich, gdzie mieszka 200 tysięcy członków społeczności LGBT. To więcej niż populacja Radomia. - Te wyliczenia należy porównać do sondaży przedwyborczych, które nie zawsze pokrywają się w rzeczywistością – powiedział gość „Bilansu Dnia”, z którym rozmawiał Radosław Mizera.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Lambada

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4