Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Kinga, dziewica
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Najtrudniejsza kadencja Rady Miejskiej

Kultura

Najtrudniejsza kadencja Rady Miejskiej

08 październik 2018 / Tekst

- To była najtrudniejsza kadencja rady miejskiej. To co działo się w minionym roku przekroczyło wszelkie granice. Wtedy, gdy prezydent utracił większość zaczęły się brutalne ataki personalne na radnych PiS - mówił Dariusz Wójcik przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu, który był gościem "Bilansu Dnia" w poniedziałek, 8 października.

Kadencja Rady Miejskiej 2014 - 2018 dobiega końca. Co udało się zrobić? - Nie ma spektakularnych sukcesów. Jedynie co nam się udało wywalczyć to zabezpieczyć środki w budżecie na centrum rehabilitacji. Żadnej większej inwestycji nie udało się prezydentowi Witkowskiego zakończyć, ani kamienicy Deskurów, ani Wojska Polskiego, ani Radomskiego Centrum Sportu, ani trasy N-S. A drogi remontowali wszyscy prezydendci. Mam nadzieję, że mieszkańcy Radomia nie dadzą się drugi raz oszukać - mówił Dariusz Wójcik.

Jako swój nawiększy sukces wymienia ostatnią publikację "Radomskie skrzydła w służbie Niepodległej". - To nasza dziewiąta publikacja, ale ta jest szczególna i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem - dodaje przewodniczący Wójcik. Informował też, że jeszcze przed wyborami - 15 października zamierza zwołać zwyczajną sesję, na której radni PiS będą chcieli zadać prezydentowi kilka pytań. - M.in. dlaczego tak bardzo wzrosły opłyty za ciepło w mieście, co z wodą, poproszą, by prezydent zdał relację z budowy S12, dlaczego lobbował za wariantem niekorzystnym dla gminy Kowala, co z inwestycjami - wylicza przewodniczący Rady Miejskiej. Posłuchaj całej rozmowy...

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Hotel California"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4