Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: bł. Ludwika z Sabaudii, zakonnica
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Nowy portal Wieniawy

Radio Plus Radom

Nowy portal Wieniawy

31 lipiec 2018 / Tekst

Wójt Wieniawy Krzysztof Sobczak apeluje o merytoryczną kampanię samorządową. Dlatego też stworzono nowy portal poświęcony lokalnemu samorządowi.

Uruchomiona została nowa strona poświęcone Gminie Wieniawa. Jest to nowy obywatelski projekt, z którego można się dowiedzieć, co ciekawego dzieje się w poszczególnych miejscowościach i w samorządzie. Można zapoznać się również z historią regionu oraz ciekawymi informacjami statystycznymi. Wszystko pod adresem:gminawieniawa.com

Krzysztof Sobczak, wójt Wieniawy był gościem Radia Plus Radom. Przypomniał, że do zakończenia kadencji pozostało więc jeszcze tylko niewiele ponad trzy miesiące. - Choć oficjalnie tego robić nie wolno, rozpoczyna się już kampania wyborcza i to w jej najbardziej obrzydliwym wydaniu, oparta na pomówieniach, kalumniach i wzajemnych uszczypliwościach. Niestety, to czego można było się spodziewać: pisanie obraźliwych obelg jest dla wielu jedynym sposobem na uprawianie polityki. Zamiast rozsądnych propozycji i programów wyborczych, próbuje się poniżyć, ośmieszyć i zniszczyć politycznego oponenta - powiedział Krzysztof Sobczak, wójt Wieniawy.

Dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w najbliższych wyborach samorządowych wójt Sobczak zacytował słowa ks. Andrzeja Jędrzejewskiego, skierowane do samorządowców w styczniu tego roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu:

„Różnica zdań w polityce nigdy nie może oznaczać zgody na brak szacunku do drugiego człowieka, choćbym go definiował jako swojego politycznego przeciwnika, zgody na nienawiść, pogardę, cynizm, czy nieuczciwe środki, które mają zdyskredytować, czy zniszczyć politycznego przeciwnika. Nawet jeśli bym sobie tłumaczył, że wszystko robię po to, żebym wygrał, bo inaczej nie wygram, a chcę wygrać i realizować dobre cele. Żadne, nawet najwyższe cele nie mogą uświęcać niegodziwych środków i nic nie może usprawiedliwić nienawiści.”

Z wójtem Krzysztofem Sobczakiem rozmawiał Radosław Mizera:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4