Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: 25 marca - Zwiastowanie Pańskie
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/P. Leśnowolski: Będę wójtem wszystkich mieszkańców

Radio Plus Radom

P. Leśnowolski: Będę wójtem wszystkich mieszkańców

05 listopad 2018 / Tekst

Piotr Leśnowolski będzie przez najbliższych 5 lat wójtem gminy Jedlnia-Letnisko. Władzę w gminie sprawuje od 7 lat, a wczoraj wygrał w II turze z Renatą Pasek. Piotr Leśnowolski zdobył 3 367, a  Renata Pasek - 2 742 głosy.

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim wyborcom z gminy Jedlnia-Letnisko za piękną frekwencję zarówno w pierwszej jak i w drugiej turze. To oznacza, że wzrasta świadomość odpowiedzialności za tę małą ojczyznę, jaką jest gmina Jedlnia-Letnisko. Dziękuję wszystkim za obecność przy urnie wyborczej, ale przede wszystkim za oddanie głosu na moją osobę. Dziękuję również tym, którzy przyszli i inaczej zadecydowali i oddali głos na moją konkurentkę – panią Renatę Pasek. Będę się starał w tej najbliższej kadencji tych nieprzekonanych do mojej osoby przekonać - mówił dziś w audycji Gmina Jedlnia-Letnisko na Fali wójt Piotr Leśnowolski.

Piotr Leśnowolski podkreśla, że będzie wójtem wszystkich mieszkańców. - Nie chcę pozostawić żadnego sołectwa na boku. Inwestycje są równomiernie rozłożone, inwestycje są porozpoczynane. Chcę kontynuować program z lat poprzednich, przede wszystkim budowę kanalizacji, ale też to, co najważniejsze, czyli oświetlenie, drogi. Te wszystkie inwestycje będą realizowane i mam nadzieję, że przy zgodnej współpracy z radą gminy uda nam się osiągnąć bardzo wiele.

Wójt nie przewiduje większych zmian personalnych w urzędzie gminy. Rozważa natomiast powołanie wicewójta. - W 2010 roku obiecałem, że wicewójta nie będzie, ale to była inna sytuacja i wtedy mieliśmy kolosalne zadłużenie, budżet w wysokości 28 mln zł, a teraz jest niespełna 50 mln zł, przybyło też nam mieszkańców. Jest dużo zadań, nowych obowiązków, sprawozdawczości - powiedział Piotr Leśnowolski.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4