Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: 16 czerwca - św. Lutgarda, dziewica
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/P. Leśnowolski: Będę wójtem wszystkich mieszkańców

Radio Plus Radom

P. Leśnowolski: Będę wójtem wszystkich mieszkańców

05 listopad 2018 / Tekst

Piotr Leśnowolski będzie przez najbliższych 5 lat wójtem gminy Jedlnia-Letnisko. Władzę w gminie sprawuje od 7 lat, a wczoraj wygrał w II turze z Renatą Pasek. Piotr Leśnowolski zdobył 3 367, a  Renata Pasek - 2 742 głosy.

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim wyborcom z gminy Jedlnia-Letnisko za piękną frekwencję zarówno w pierwszej jak i w drugiej turze. To oznacza, że wzrasta świadomość odpowiedzialności za tę małą ojczyznę, jaką jest gmina Jedlnia-Letnisko. Dziękuję wszystkim za obecność przy urnie wyborczej, ale przede wszystkim za oddanie głosu na moją osobę. Dziękuję również tym, którzy przyszli i inaczej zadecydowali i oddali głos na moją konkurentkę – panią Renatę Pasek. Będę się starał w tej najbliższej kadencji tych nieprzekonanych do mojej osoby przekonać - mówił dziś w audycji Gmina Jedlnia-Letnisko na Fali wójt Piotr Leśnowolski.

Piotr Leśnowolski podkreśla, że będzie wójtem wszystkich mieszkańców. - Nie chcę pozostawić żadnego sołectwa na boku. Inwestycje są równomiernie rozłożone, inwestycje są porozpoczynane. Chcę kontynuować program z lat poprzednich, przede wszystkim budowę kanalizacji, ale też to, co najważniejsze, czyli oświetlenie, drogi. Te wszystkie inwestycje będą realizowane i mam nadzieję, że przy zgodnej współpracy z radą gminy uda nam się osiągnąć bardzo wiele.

Wójt nie przewiduje większych zmian personalnych w urzędzie gminy. Rozważa natomiast powołanie wicewójta. - W 2010 roku obiecałem, że wicewójta nie będzie, ale to była inna sytuacja i wtedy mieliśmy kolosalne zadłużenie, budżet w wysokości 28 mln zł, a teraz jest niespełna 50 mln zł, przybyło też nam mieszkańców. Jest dużo zadań, nowych obowiązków, sprawozdawczości - powiedział Piotr Leśnowolski.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"(Everything I Do) I Do It For You"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4