Na antenie: ŚRODEK TYGODNIA
Kamila Baranowska
Patron dnia: św. Maria Magdalena Postel, dziewica
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Poseł Kosztowniak: czuje się wygranym ws. lotniska w Radomiu

Radio Plus Radom

Poseł Kosztowniak: czuje się wygranym ws. lotniska w Radomiu

06 czerwiec 2019 / Tekst

- W przyszłym tygodniu rozpocznie się przebudowa pasa startowego w Radomiu. Dzisiaj mogę powiedzieć wszystkim, że miałem rację stawiając na port lotniczy w naszym mieście - przekonywał poseł Andrzej Kosztowniak, który był gościem Bilansu Dnia. Polityk PiS stwierdził też, że Władysław Kosiniak-Kamysz stracił na wiarygodności przystępując do Koalicji Europejskiej.

Radosław Mizera/Radio Plus Radom
Radosław Mizera/Radio Plus Radom

- Przedłużenie pasa startowego to będzie najważniejszy element całej budowy. Mam nadzieję, że zakończone zostaną dyskusje, czy lotnisko jest nam potrzebne. Od początku wierzyłem w ten projekt. Nie podejmowałem żadnych decyzji bez analiz. Jeśli wygramy wybory na jesieni zrobimy wszystko, by ten projekt zakończył się sukcesem - powiedział Andrzej Kosztowniak.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości krytycznie oceniał wpływ polityki w edukację. - Pokazał to strajk nauczycieli. W każdej grupie społecznej są potrzeby finansowe. Za dużo polityków weszło w relacje nauczyciel - rząd. Pedagodzy są wykorzystywani do celów politycznych i to odbiło się na ich etosie. Uważam, że ZNP i Platforma Obywatelska bierze odpowiedzialność za to, co wydarzyło się kilkanaście tygodni temu - mówił gość Bilansu Dnia.

Andrzej Kosztowniak odniósł się także do nagrania Waldemara Pawlaka, które polityk PSL upublicznił w sieci. Były premier skrytykował przystąpienie ludowców do Koalicji Europejskiej. - PSL jest dzisiaj mocno podzielony. Znam wielu działaczy, którzy nie popierają polityki, której celem jest promocja m.in. LGBT. Nie ukrywa, że dzisiaj PSL jest w trudnej sytuacji. Władysław Kosiniak-Kamysz stracił na wiarygodności - ocenił polityk PiS Andrzej Kosztowniak, z którym rozmawiał Radosław Mizera:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4