Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: 17 sierpnia - św. Jacek, prezbiter
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/R. Rajkowski: liczę na rywalizację w duchu fair-play

Informacje z regionu

R. Rajkowski: liczę na rywalizację w duchu fair-play

25 maj 2018 / Tekst

- Gratuluję tej nominacji. To wyzwanie dla każdego kandydata. Mam nadzieję, że rywalizacja będzie przebiegała w duchu fair-play – powiedział Rafał Rajkowski, szef radomskiej Platformy Obywatelskiej, który odniósł się do Wojciecha Skurkiewicza, kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Radomia.

Rafał Rajkowski
Rafał Rajkowski

- Nie chce uprzedzać faktów, ale program Platformy będzie ciekawy dla mieszkańców Radomia. Czy obawiamy się konfrontacji z PiS, czy Rafałem Czajkowskim? Tu każda rywalizacja niesie pewnego rodzaju ryzyko. Ale mam przeczucie, że każdy samorządowiec, który daje swoje serce, może liczyć na to, że zostanie wybrany ponownie – powiedział Rafał Rajkowski.

Jaki cel stawia sobie PO? - Wszystko będzie tworzyć się po wyborach. Mamy solidnego koalicjanta, czyli Polskie Stronnictwo Ludowe. Liczę, że będzie tak dalej. Takie mamy oczekiwania. Z drugiej strony mamy podpisane porozumienie z Nowoczesną. Niedługo będziemy prezentować naszych kandydatów. Nie mamy jednego szyldu, pod którym pójdziemy do wyborów. Będzie to PO, bądź szyld lokalnych komitetów – powiedział szef radomskiej PO.

Naszego gościa zapytaliśmy, dlaczego miasto odrzuciło kilkusetmilionową inwestycję opartą o kooperację z radomskim RADPEC-em i Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym? Inwestorem byłby Skarb Państwa, czyli spółka Enea. - To spółka giełdowa. Tam wszystko się może wydarzyć. Dlatego musimy się kontrolę nad Radpecem, możliwość o rozwoju naszej spółki. Mamy zainteresowanie wielu inwestorów – mówił Rafał Rajkowski, z którym rozmawiał Radosław Mizera:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4