Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 20 sierpnia - Samuel, prorok
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Rafał Czajkowski przeciwko negatywnej kampanii wyborczej

Kultura

Rafał Czajkowski przeciwko negatywnej kampanii wyborczej

12 wrzesień 2018 / Tekst

Kandydat na prezydenta Radomia Rafał Czajkowski krytycznie ocenia przebieg kampanii wyborczej. Apeluje, głównie do polityków z największych partii o "spieranie się, ale na dobre pomysły na Radom".

Czajkowski Rafał
Czajkowski Rafał

Gość Bilansu Dnia poinformował, że 17 września o godzinie 17.00 w klubie G2 odbędzie się konwencja wyborcza, w czasie której zostanie zaprezentowany jego program wyborczy oraz kandydaci do Rady Miejskiej. - To grupa radomian, która chce zmieniać miasto, ale nie chce być w partiach politycznych – podkreśla Rafał Czajkowski.

Były sekretarz Radomia nie ukrywa, że trudno będzie o dobry wynik, kiedy walka toczy się głównie między Platformą Obywatelską oraz Prawem i Sprawiedliwością. - Nie przejmuję się sondażami, bo gdyby tak było, to prezydentem Polski byłby dzisiaj Bronisław Komorowski. Kto mnie zna, ten wie, że lubię wyzwania, trudne wyzwania. Im trudniej, tym bardziej jest to dla mnie interesujące. Wierzę w sukces. W setce polskich miastach, w ponad sześćdziesięciu rządzą prezydenci bezpartyjni. Zmierzyli się z aparatami partyjnymi i wygrali bitwę – mówił Rafał Czajkowski.

Kandydata na prezydenta Radomia niepokoi negatywna kampania z udziałem przedstawicieli PO i PiS. - Media mają obowiązek pisać o łamaniu prawa, ale czym innym jest pisanie „podobno, kiedyś, czy ktoś”. To brudna kampania. Zorganizowanie konferencji prasowej przez szefa radomskiej Platformy Obywatelskiej było niestosowne. Apeluję do wszystkich, nie róbmy takich rzeczy. Spierajmy się na pomysły na miasto, a nie zajmujmy się produkcją paszkwili – apeluje Rafał Czajkowski, który jest także zwolennikiem zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych. - To problem głównie przy sklepach osiedlowych, gdzie nietrzeźwe osoby zakłócają ciszę nocną – powiedział kandydat na prezydent Radomia.

Z naszym gościem rozmawialiśmy także o rezygnacji z wyborów przez Marcina Dąbrowskiego, szefa radomskiej lewicy i utworzeniu województwa radomskiego. Rozmawiał Radosław Mizera:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4