Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: 24 marca - św. Katarzyna Szwedzka, zakonnica
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/W poniedziałek Sesja Rady Miejskiej

Radio Plus Radom

W poniedziałek Sesja Rady Miejskiej

29 czerwiec 2018 / Tekst

Nadanie Honorowego Obywatelstwa Miasta Radomia dla Józefa Grzecznarowskiego, ustalenie wysokości wynagrodzenia dla Radosława Witkowskiego prezydenta Radomia, rozwiązanie umowy o pracę z radną Katarzyną Pastuszką – Chrobotowicz – m.in. tymi tematami zajmą się radomscy radni na najbliższej sesji Rady Miejskiej.

- Pojawienie się córek pana Grzecznarowskiego na poprzedniej sesji to była próba teatru politycznego. Nie wiem, po co te panie były przywożone. Mówiłem, że uchwała w tej sprawie będzie na sesji przedwakacyjnej, 2 lipca. Widocznie pan Dąbrowski nie ma pomysłu na swoją kampanię – mówi Dariusz Wójcik przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu. Nasz gość komentował też sprawę wynagrodzenia dla prezydenta Radomia oraz rozpatrzenie pisma Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie informującego o zamiarze rozwiązania umowy o pracę z panią Katarzyną Pastuszką – Chrobotowicz. Posłuchaj całej rozmowy....

LXXVI. sesja Rady Miejskiej w Radomiu w dniu 2.07.2018r. o godz. 9.00 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Radomiu przy ul. Moniuszki 9.

Porządek sesji:

1. Przyjęcie protokołów z LXXIV. i LXXV. sesji Rady Miejskiej w Radomiu.

2. Informacja z realizacji uchwał Rady Miejskiej.

3. Wystąpienia parlamentarzystów i dyskusja.

4. Informacja Prezydenta Miasta Radomia z realizacji „Radomskiego Programu Drogowego…”, „Przebudowy drogi krajowej nr 9 i 12 w Radomiu…” oraz budowy „TrasyN-S…”.

5. Interpelacje i zapytania radnych oraz odpowiedzi Prezydenta Miasta.

6. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: 1) nadania tytułu Honorowego Obywatela Miasta Radomia – druk nr 633, 2) wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Radomia na 2018r. oraz zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasta Radomia na lata 2018 – 2037 – drukinr: 634, 635, 3) ustalenia wysokości wynagrodzenia dla Pana Radosława Witkowskiego – PrezydentaMiasta Radomia – druk nr 632a, 4) przyjęcia projektu regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Miasta Radomia w celu przekazania go do zaopiniowania organowi regulacyjnemu- druk nr 631 oraz informacja dot. przedstawionego przez Wodociągi Miejskie w RadomiuSp. z o.o. projektu taryfy na okres 3 lat.

7. Rozpatrzenie pisma Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie informującego o zamiarzerozwiązania umowy o pracę z panią Katarzyną Pastuszką – Chrobotowicz i wniosku o wyrażeniezgody przez Radę Miejską w Radomiu na powyższe.

8. Informacja o pracy Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej.

9. Sprawozdanie delegata Miasta Radomia z posiedzenia Związku Miast Polskich.

10. Sprawy różne i wolne wnioski.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4