Na antenie: PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Katarzyna Kozimor
Patron dnia: bł. Ludwika z Sabaudii, zakonnica
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/W. Wędzonka gościem Bilansu Dnia

Radio Plus Radom

W. Wędzonka gościem Bilansu Dnia

23 luty 2018 / Tekst

To zwykła zemsta - tak Wiesław Wędzonka tłumaczy zamiar odwołania przewodniczących kilku komisji Rady Miejskiej w Radomiu. Wniosek w tej sprawie będzie głosowany podczas wtorkowego posiedzenia.

Wiesław Wędzonka, radny Platformy Obywatelskiej był gościem Bilansu Dnia. Z naszym gościem rozmawialiśmy o zamiarze odwołania przewodniczących kilku komisji Rady Miejskiej w Radomiu. W programie obrad jest również projekt uchwały dotyczący odwołania Wioletty Kotkowskiej z PO z funkcji wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej. - To zemsta. To dla mnie niezrozumiałe. Domyślam, że radny Andrzej Sobieraj chce być wiceprzewodniczącym Rady. To gra polityczna. Mam nadzieję, że PiS powinien ustąpić – mówił gość Bilansu Dnia.

We wtorek radomscy radni będą także głosować w sprawie likwidacji VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego. Ten zamiar został już przegłosowany w listopadzie ubiegłego roku. - Szkoła jest na etapie wygaszania. Nie ma innej możliwości, jak tylko zlikwidować placówkę – mówi radny Wędzonka.

Z naszym gościem rozmawialiśmy także o zbliżających się wyborach samorządowych. - Myślę, że niebawem poznamy kandydatów do rady miejskiej – powiedział radny PO. Pytaliśmy także o wyjście z klubu trzech radnych PO. - Byłem zdziwiony. Myślę, że to wynik pewnych nieporozumień z niektórymi członkami naszej partii. To sprawa bardzo złożona – powiedział Wiesław Wędzonka.

Z naszym gościem rozmawialiśmy również o kandydacie PO na prezydenta Radomia, czy będzie nim Radosław Witkowski, a może Rafał Rajkowski. Rozmawiał Radosław Mizera:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4