Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 25 czerwca - bł. Dorota z Mątowów, wdowa
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Wojciech Skurkiewicz gościem "Bilansu Dnia"

Radio Plus Radom

Wojciech Skurkiewicz gościem "Bilansu Dnia"

25 październik 2018 / Tekst

Kolejni ministrowie przyjadą do Radomia! - Jutro odwiedzi nas Andrzej Adamczyk minister infrastruktury i przekaże mieszkańcom bardzo dobre informacje. Pojawi się też minister Jarosław Gowin – zapowiada Wojciech Skurkiewicz wiceminister obrony narodowej, kandydat na prezydenta Radomia, który był gościem „Bilansu Dnia”, w czwartek 25 października.

Dziś kandydata PiS na prezydenta naszego miasta poparł minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, który zapowiedział też, że Radom powinien stać się ośrodkiem przemysłowym naszego kraju. Jutro z kolei nasze miasto odwiedzi Jarosław Gowin wiceprezes Rady Ministrów i minister nauki i szkolnictwa wyższego oraz minister Andrzej Adamczyk. - Bardzo dziękuję koleżankom i kolegom z rządu za poparcie. Jutro kolejne ważne informacje dla miasta, a jeśli radomianie wybiorą Wojciecha Skurkiewicza tych propozycji dla miasta będzie jeszcze więcej – przekonuje kandydat na prezydenta Radomia.

Pytaliśmy też o S12 i wariant, który popiera Wojciech Skurkiewicz. – Prezydent Radomia o tym nie decyduje. Jeszcze ostateczna decyzja na ten temat nie zapadła. Przebieg trasy S12 będzie znany w roku 2020, a jutro na konferencji minister Adamczyk być może coś więcej o tym powie – dodaje Wojciech Skurkiewicz. A co na temat kampanii „Tęczowy Piątek” w polskich szkołach sądzi gość „Bilansu Dnia”? Posłuchaj całej rozmowy...

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4