Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 21 sierpnia - św. Pius X, papież
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Wójt podsumowuje, życzy i zaprasza

Kultura

Wójt podsumowuje, życzy i zaprasza

17 grudzień 2018 / Tekst

Postępy w budowie kanalizacji i wybory samorządowe. Pod znakiem strategicznej dla gminy Jedlnia-Letnisko inwestycji i decyzji upłynął zdaniem wójta Piotra Leśnowolskiego rok 2018.

- Był to rok bardzo udany, jeśli mówimy o wyborach, przynajmniej dla mnie. Mam ogromny kredyt zaufania mieszkańców gminy Jedlnia-Letnisko na kolejnych 5 lat. To także bardzo udany rok, jeśli chodzi o inwestycje, o zmiany w gminie. Moim priorytetem była budowa kanalizacji. O tym mówiłem już od 2012 roku. Zrobiłem sobie takie założenie, że zaprojektuję i wybuduję kanalizację na terenie całej gminy. Udało się wykonać dokumentację i udało się zrealizować (to już są końcówki) dwa etapy, a więc prawie 15 km kanalizacji. Ogłaszane są kolejne przetargi - powiedział w audycji gmina Jedlnia-Letnisko na Fali wójt Piotr Leśnowolski.

Gmina po raz kolejny organizuje Sylwestra pod Gwiazdami. Impreza rozpocznie się o godz. 21 na Ryneczku.  - Zamierzamy ustawić stoły, żeby mieszkańcy mieli gdzie postawić chociażby lampkę szampana - zapowiedział wójt. O świetną zabawę zadba zespół Non Stop. Podobnie jak rok temu nie będzie pokazu fajerwerków. Chodzi o dobro zwierząt, szczególnie psów.

Wcześniej jednak będą Święta Bożego Narodzenia. - Chciałbym życzyć, żeby te święta były spokojne i żebyśmy w całym tym zabieganiu, otaczającej komercji potrafili znaleźć trochę czasu dla siebie i rodziny oraz żeby te święta przeżyte były także w sposób duchowy - życzył mieszkańcom gminy poprzez fale eteru wójt Piotr Leśnowolski.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4