Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 21 maja - św. Jan Nepomucen, prezbiter i męczennik
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Wolanowska priorytetem Radomia?

Wiadomości z Radomia

Wolanowska priorytetem Radomia?

13 marzec 2019 / Tekst

Władze Radomia starają się o środki na remont ulicy Wolanowskiej, która jest niechlubną wizytówką przy wjeździe do miasta od strony zachodniej. Wiceprezydent Konrad Frysztak liczy na rozpoczęcie prac jeszcze w tym roku. Natomiast 25 marca rozpocznie się proces łączenia wiaduktu wzdłuż Wojska Polskiego. W tym celu zostanie wyłączona trakcja kolejowa.

Wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak był gościem audycji Bilans Dnia. Rozmawialiśmy z nim o planowanym remoncie ulicy Wolanowskiej. - Nieduży odcinek, ale zakres prac będzie ogromny. Mamy gotowy projekt inwestycji. Staramy się o środki na ten cel i chcemy w tym roku rozpocząć prace. To nie jest najlepsza wizytówka naszego miasta, ale podobnie było z ulicą Wojska Polskiego - powiedział wiceprezydent Radomia.

Konrad Frysztak poinformował, że w nocy z 25 na 26 marca nastąpi wyłączenie trakcji kolejowej w pobliżu budowanego wiaduktu na Wojska Polskiego. - Przez kilka następnych dni rozpocznie się proces łączenia obu stron wiaduktu. Mam zapewnienie, że na przełomie czerwca i lipca inwestycja zostanie częściowego odebrana i tym samym puścimy ruch na jednej nitce - zadeklarował gość Bilansu Dnia.

Z Konradem Frysztakiem rozmawialiśmy także o jego ewentualnym starcie w wyborach parlamentarnych. - Kiedyś powiedziałem, że marzy mi się kariera polityczna. Marzy mi się taka możliwość wpływania na dobre decyzje dla naszego miasta. I warto mieć takiego reprezentanta, by wspierać miasto w pozyskiwaniu rządowych środków. Mam nadzieję, że te marzenia się zrealizują - powiedział Konrad Frysztak, z którym rozmawiał Radosław Mizera:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Lambada

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4