Patron dnia: 25 sierpnia - św. Ludwik IX, król
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Znamy pierwsze decyzje prezydenta Radomia

Wiadomości z Radomia

Znamy pierwsze decyzje prezydenta Radomia

05 listopad 2018 / Tekst

W środę dojdzie do spotkania Wojciecha Skurkiewicza z prezydentem Radomia Radosławem Witkowskim, który został wybrany na drugą, 5-letnią kadencję. W najbliższych tygodniach dojdzie także do zmian w kolegium prezydenckim.

Radosław Witkowski
Radosław Witkowski

Prezydent Radomia Radosław Witkowski był dzisiaj gościem Bilansu Dnia. Poinformował, że w ciągu najbliższych dni zostanie ogłoszony konkurs architektoniczny na budowę Radomskiego Centrum Kultury. - To będzie impuls dla naszej kultury. Ponadto będziemy chcieli uzbroić teren na Wólce Klwateckiej, gdzie powstanie nowa dzielnica przemysłowa. Tych propozycji będzie wiele – mówił gość Bilansu Dnia.

Prezydent Witkowski nie wykluczył zmian personalnych w Urzędzie Miejskim. - Nowa kadencja, to nowe zadania i nowi ludzie. Nie ukrywam, że zmiany nastąpią, nie tylko w kolegium prezydenckim. O wszystkim poinformuję w ciągu najbliższych tygodni – powiedział Radosław Witkowski.

Po ogłoszeniu nieoficjalnych jeszcze wyników, Radosław Witkowski dziękował wszystkim wyborcom a Wojciecha Skurkiewicza zaprosił do współpracy. - Dziękuję wszystkim, również tym, którzy głosowali na mojego konkurenta. Zadzwoniłem rano do Wojciecha Skurkiewicza i poprosiłem o spotkanie. Jesteśmy umówienia na najbliższą środę. Nie ukrywam, że PiS ma większość w Radzie Miejskiej. Chcę współpracować. Cieszę się ze słów pana Skurkiewicza, który powiedział, że rząd nie zrezygnuje z inwestycji w naszym mieście. Jestem otwarty i gotowy – powiedział prezydent Radosław Witkowski, z którym rozmawiał Radosław Mizera:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4