Na antenie: PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Katarzyna Kozimor
Patron dnia: 17 marca - św. Patryk, biskup
Pochmurno

-7°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 90%

Wiatr: 28.97 km/h

  • 17 Mar 2018

    Opady śniegu -5°C -10°C

  • 18 Mar 2018

    Pochmurno -5°C -11°C

Radio Plus Radom /Audycje Radiowe

Audycje Radiowe

To będzie wielkie święto w Odrzywole. W lipcu odbędą się obchody 600-lecia lokacji miejscowości założonej przez Dobrogosta Czarnego, herbu Nałęcz, starosty radomskiego.

Milionowe inwestycje

15 styczeń 2018 Written by

Prawie 12 mln zł wydał w ubiegłym roku na inwestycje drogowe Powiat Opoczyński. Kolejne 11,5 mln samorząd przeznaczy na rozbudowę DPS-u w Drzewicy. W audycji Powiat Opoczyński na Fali mówimy także o problemach z funkcjonowaniem systemu CEPiK 2.

Osoby, które odbiorą dokument prawa jazdy po 4 czerwca 2018 r. będą objęte nowelizacją przepisów. Co się zmieni?

W obecności 5 tysięcy polskich uczestników Europejskiego Spotkania Młodych w Bazylei Kasper Wójcik z Radomia oświadczył się Oli Płowiec.

Gmina Jedlińsk nie ma jeszcze budżetu na 2018 rok. Jutro może to się zmienić. O godz. 9 rozpocznie się sesja budżetowa rady gminy. 

Bezpieczeństwo na drogach i zmniejszenie liczby oszustw na tzw. wnuczka – to wciąż największe wyzwania dla policjantów na 2018 rok – mówi inspektor Marek Świszcz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu, który był gościem „Bilansu Dnia” w środę, 10 stycznia.

Asystentka stomatologiczna – to nowy kierunek, który uruchamia Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, czyli dawny Medyk w Radomiu. Jest to odpowiedź na potrzeby rynku pracy.

Marszałek Mazowsza Adam Struzik popiera przejęcie przez Skarb Państwa portu lotniczego w Radomiu. Niewykluczone, że jeszcze w tym miesiącu nastąpi podpisanie listu intencyjnego dotyczącego współpracy i przejęcia akcji radomskiego lotniska cywilnego przez Polskie Porty Lotnicze.

Co było? Co będzie?

04 styczeń 2018 Written by

Wójt gminy Jedlnia-Letnisko Piotr Leśnowolski najbardziej zadowolony jest  z ukończenia dokumentacji technicznej na kanalizację. Rozmawialiśmy o tym, co się udało w 2017 roku i o wyzwaniach roku obecnego.

6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego ksiądz biskup Henryk Tomasik przeżywa srebrny jubileusz sakry biskupiej.

- Wszyscy chcemy pokłonić się Panu Jezusowi. Kiedy Pan Jezus przychodzi na świat, to nie robi rozróżnienia dla lepszych i gorszych. Przyszedł, aby zbawić wszystkich - mówi ks. Gabriel Marciniak, organizator i pomysłodawca Orszaku Trzech Króli w Radomiu, nawiązując do ogólnopolskiego hasła orszaków - Bóg jest dla wszystkich. Ks. Gabriel Marciniak był gościem „Bilansu Dnia” w piątek, 5 stycznia. 

- W grudniu 2017 roku przybyło 100 osób bezrobotnych w ubiegłych latach to było około 1000. W styczniu zawsze przeżywaliśmy oblężenie, teraz zarejestrowało się dosłownie kilka osób. To rzeczywiście fenomen – mówi Józef Bakuła dyrektor PUP w Radomiu, który był gościem „Bilansu Dnia” w czwartek, 4 stycznia.

Wygranie wyborów samorządowych i prezydenckich - to najważniejsze cele radomskich działaczy Prawa i Sprawiedliwości. Mówił o tym szef miejskich struktur tego ugrupowania poseł Wojciech Skurkiewicz, który był gościem Bilansu Dnia.

Władze Starostwa Powiatowego w Radomiu są rozczarowane decyzją wojewody mazowieckiego, który zatwierdził listę dróg, które dostaną dofinansowanie na 2018 rok. Oba wnioski znalazły się pod kreską.

Gazyfikacja i budowa sądu - to dwa rządowe zadania, które będą realizowane w tym roku w powiecie przysuskim. Mówił o tym Marian Niemirski, starosta przysuski, który był gościem Bilansu Dnia.

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

-7°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 90%

Wiatr: 28.97 km/h

ARTYSTA TYGODNIA

Those Were the Days

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 25 65
PGE Skra Bełchatów 24 55
Trefl Gdańsk 25 51
ONICO Warszawa 23 49
Asseco Resovia Rzeszów 25 45
Jastrzębski Węgiel 25 45
Indykpol AZS Olsztyn 25 43
Cuprum Lubin 25 38
Cerrad Czarni Radom 25 36
GKS Katowice 25 34
Espadon Szczecin 25 29
MKS Będzin 25 28
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 27
Łuczniczka Bydgoszcz 25 19
BBTS Bielsko-Biała 25 16
Dafi Społem Kielce 25 14

POLECAMY

230x190 4

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA