Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 20 czerwca - bł. Benigna, dziewica i męczennica
Radio Plus Radom /DIECEZJA/Dietetyczny prezent na Dzień Kobiet

Diecezja Radomska

Dietetyczny prezent na Dzień Kobiet

02 marzec 2017 / Tekst

W Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu kobiety świętują już od wtorku 7 marca. O godz. 19 rozpocznie się kolejne spotkanie z cyklu "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy". Tym razem będzie o ...jedzeniu, ale i duszy.

 

 

DA odwiedzi dietetyczka, coach zdrowia rodziny Marta Pawłowska. Kobiety porozmawiają na temat "Ja i jedzenie: Karmię ciało czy zatykam duszę?". To pytanie w sam raz na Wielki Post, ale i na Dzień Kobiet. Spotkanie rozpocznie się tradycyjnie kawą, ciastkiem i... Następnie będzie można adorować Najśw. Sakrament. Pomogą w tym rozważania ks. Mariusza Wilka. Trzeci element to spotkanie z gościem - Martą Pawłowską, która jest ekspertką od jedzenia emocjonalnego i zachowań kompulsywnych. Jest też trenerką rozwoju osobistego. Często wypowiada się na temat tożsamości kobiet. Jak napisali organizatorzy, pracuje w oparciu o wartości chrześcijańskie. Zafascynowana jest chrześcijaństwem, a w Niebie ma swoje trzy sympatie: św. Jana Pawła II, św. Ignacego i św. Maksymiliana Kolbe, od których stale uczy się miłości.

Na spotkanie zapraszały w Radiu Plus Radom organizatorki: Klaudia Miśkiewicz i Dominika Brdak oraz blogerka, stała uczestniczka "Całkiem Innej...", Ilona Chodowicz. Przy okazji porozmawialiśmy o różnych wymiarach diety, o Wielkim Poście, o tożsamości kobiety i o wizerunku katoliczki. Podsumowaliśmy też dotychczasowe spotkania. Zresztą posłuchajcie sami.

Marcowe spotkanie współorganizuje Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej, 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4