Patron dnia: 17 lutego - Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny
Pochmurno

-3°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 76%

Wiatr: 30.58 km/h

 • 03 Sty 2019

  Śnieg 0°C -2°C

 • 04 Sty 2019

  Bardzo pochmurno 0°C -5°C

Radio Plus Radom /DIECEZJA/Dominika Figurska spotka się z kobietami

Diecezja Radomska

Dominika Figurska spotka się z kobietami

12 luty 2018 / Tekst

Aktorka, prezenterka telewizyjna, a przede wszystkim żona i mama Dominika Figurska będzie gościem cyklicznego spotkania "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy". To już we wtorek 13 lutego o godz. 19. 

Dominika Figurska spotka się z kobietami
fot. dzieckoifigura.pl (fb)

Spotkania odbywają się co miesiąc w Duszpasterstwie Akademickim przy ul. Górniczej w Radomiu. Adresowane są do kobiet. - Są to spotkania z kobietami dla kobiet i o kobietach, bo każda jest Całkiem Inna, skrywa inne piękno, wartości, doświadczenia, troski. Wiele z tych rzeczy na co dzień ukryte jest pod idealnym makijażem. Na tych spotkaniach kobiety mogą podzielić się tym co trudne i ważne, posłuchać i kształtować siebie oraz poznać ciekawych inspirujących ludzi - mówi współorganizatorka Klaudia Miśkiewicz z DA. 

Formuła jest podobna. Spotkanie rozpoczyna się o godz, 19 rozmową przy kawie i ciastku. Następnie kobiety adorują Najśw. Sakrament. Rozważania prowadzi ks. Mariusz Wilk. Spotkanie zwieńczy konferencja. Wśród gości byli m.in. Patrycja Hurlak, Katarzyna Olubińska, Brygida Grysiak, Magdalena Frączek, siostra Anna Pudełko.

 Tym razem gościem będzie Dominika Figurska. Jest ona absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Występuje w teatrze i telewizji. Znana jest m.in. z serialu „M jak miłość", gdzie grała wraz z mężem – Michałem Chorosińskim i córką Nastką. Grała też w serialach: „Zostać miss", „Ratownicy" czy „Na Wspólnej". Wcieliła się w rolę wdowy smoleńskiej w filmie "Smoleńsk" oraz matki o. Maksymiliana Kolbe w filmie "Dwie korony". Wraz z dziennikarką – Agatą Puścikowską napisała książkę  „I co my z tego MAMY". Dominika Figurska ma pięcioro dzieci i jest czynna zawodowo. W książce autorki postanowiły podzielić się swoim doświadczeniem, że można w ich sytuacji czerpać szczęście, pracować, nie zwariować. Dominika Figurska prowadzi również blog, poświęcony wychowaniu dzieci i życiu rodzinnemu - Dziecko i Figura.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

-3°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 76%

Wiatr: 30.58 km/h

 • 03 Sty 2019

  0°C -2°C

 • 04 Sty 2019

  0°C -5°C

ARTYSTA TYGODNIA

„Och, życie kocham cię nad życie”

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 16 47
ONICO Warszawa 17 38
Jastrzębski Węgiel 17 37
Cerrad Czarni Radom 18 35
Aluron Virtu Warta Zawiercie 18 30
PGE Skra Bełchatów 17 24
GKS Katowice 18 24
Indykpol AZS Olsztyn 18 22
Trefl Gdańsk 15 20
Asseco Resovia Rzeszów 17 20
Cuprum Lubin 17 17
Chemik Bydgoszcz 18 16
MKS Będzin 18 6
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4