Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 22 marca - św. Zachariasz, papież
Radio Plus Radom /DIECEZJA/Nawrócona wiedźma w blasku Stwórcy

Diecezja Radomska

Nawrócona wiedźma w blasku Stwórcy

17 kwiecień 2018 / Tekst

Patrycja Hurlak, aktorka znana m.in. z seriali „Klan”, „Blondynka”, autorka książek m. in. „Nawrócona wiedźma” będzie gościem najbliższego spotkania „Całkiem Inna – kobieta w blasku Stwórcy”.

Nawrócona wiedźma w blasku Stwórcy
fot Aleksandra Płowiec

Patrycja Hurlak ma 39 lat. Pochodzi ze Świdnicy. Jest absolwentką Szkoły Aktorów Filmowych oraz Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Swoją historię przedstawiła w książce "Nawrócona wiedźma", wydanej przez Wydawnictwo Diecezji Siedleckiej. To zapis rozmowy, jaką przeprowadził z nią ks. Mateusz Czubak. Wierzyła w horoskopy, miała podręcznik czarnej magii, rzucała klątwy i przestała chodzić do kościoła. Później robiła karierę w show biznesie. Miała wszystko, oprócz wewnętrznego spokoju. Aktorka w 2011 roku nawróciła się. Teraz jeździ po Polsce i dzieli się świadectwem swojego życia. Bierze również udział w akcjach ewangelizacyjnych oraz społecznych.

Patrycja Hurlak radomskie Duszpasterstwo Akademickie odwiedziła już w ubiegłym roku. Relację z tego spotkania znaleźć można tutaj. Podczas wtorkowego spotkania opowie o swoich planach, nowej książce oraz o tym dlaczego warto się umalować dla Jezusa.

Spotkanie we wtorek, 17 kwietnia w Duszpasterstwie Akademickim przy ulicy Górniczej 2 w Radomiu. Start o godz. 19.00. Spotkanie rozpocznie się wspólnymi rozmowami przy kawie oraz premierą filmu-animacji o "Całkiem Innej". Następnie - o godz. 19.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu z oprawą muzyczną i rozważaniami ks. Mariusza Wilka.

"Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy" to cykl konferencji skierowanych do kobiet. Na pomysł zorganizowania spotkań tylko dla kobiet wpadły dwie studentki: Klaudia Miśkiewicz i Dominika Waniek. - Chcemy, aby te spotkania łączyły różne kobiety, bo chociaż każda z nas jest całkiem inna, to wiele nas łączy - wyjaśniają organizatorki.

Spotkania odbywają się już od blisko trzech lat. W radomskim DA do tej pory konferencje wygłosiły m.in.: Brygida Grysiak, Dominika Figurska czy Aneta Liberacka. Z kobietami spotkali się również Małgorzata i Robert Telusowie.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4