Na antenie: SEDNO SRRAWY PLUS
Jacek Prusinowski
Patron dnia: 26 marca - św. Dobry Łotr (Dyzma)
Radio Plus Radom /DIECEZJA/Piłka w grze

Diecezja Radomska

Piłka w grze

30 listopad 2018 / Tekst

W sobotę odbędą się eliminacje Mistrzostw Ministrantów w Halowej Piłce Nożnej o Puchar KnC.

Piłka w grze
fot. M.Prejs/Radio Plus Radom

 Tydzień temu poznaliśmy finalistów z rejonu Opoczno, a teraz rozgrywki odbędą się w Radomiu i Starachowicach.

 W Starachowicach mecze odbędą się na Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Jana Pawła II 22. Koordynują je: ks. Mateusz Nowak i ks. Piotr Gruszka. Radomskie rozgrywki przeprowadzone zostaną w 3 miejscach: na hali Zespółu Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu przy ul. św. Brata Alberta 4 (ks. Daniel Glibowski), na hali PSP nr 6 w Radomiu przy ul. Rapackiego 24 (ks. Michał Michnicki) i na hali PSP nr 4 w Radomiu przy ul. Wyścigowej 49 (ks. Krzysztof Kołtunowicz). Rozgrywki przeprowadzone będą w trzech kategoriach wiekowych (ministrant - rok urodzenia 2007-2011, lektor młodszy - 2003-2006, lektor starszy - 1998-2002). Początek o godz. 9.

Drużyny wyłonione w eliminacjach zagrają 2 marca 2019 roku w diecezjalnych finałach. Natomiast w maju w Skierniewicach i Sochaczewie odbędą się Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Halowej Piłce Nożnej o Puchar KnC (Króluj nam Chryste).

Kategoria Ministrant

Radom

św. Brata Alberta w Radomiu

Wniebowzięcia NMP w Goryniu

Trójcy Świętej w Białobrzegach

św. Andrzeja Boboli w Małęczynie

Matki Bożej Różańcowej w Bielisze

M.B Częstochowskiej w Radomiu

św. Stefana w Radomiu

św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Dobieszynie

Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu

Chrystusa Dobrego Pasterza w Radomiu

św. Łukasza w Radomiu

Starachowice

św. Rocha w Mroczkowie

Wszystkich Świętych w Starachowicach

MB Częstochowskiej w Starachowicach

  1. M. P. Różańcowej w Jasieńcu Iłżeckim

Przemienienia Pańskiego w Odrowążku

Niepokalanego Poczęcia NMP w Skarżysku

  1. B. Częstochowskiej w Miedzierzy

Lektorzy młodsi

Radom

św. Brata Alberta w Radomiu

Wniebowzięcia NMP w Goryniu

Trójcy Świętej w Białobrzegach

św. Doroty w Potworowie

Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu

św. Maksymiliana, Janików

Świętego Krzyża w Przytyku

św. Andrzeja Boboli w Małęczynie

Matki Bożej Różańcowej w Bielisze

św. Piotra Apostoła w Radomiu

Chrystusa Nauczyciela w Radomiu

św. Jadwigi - Radom

  1. M. P. Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole

św. Jakuba Apostoła w Skaryszewie

św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Dobieszynie

Zwiastowania N. M. P. w Nowym Kazanowie

M.B Częstochowskiej w Radomiu

św. Stefana w Radomiu

św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie

Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu

Chrystusa Dobrego Pasterza w Radomiu

św. Urszuli Ledóchowskiej w Radomiu

św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie

św. Łukasza w Radomiu

św. Ap. Piotra i Pawła w Łękawicy

Starachowice

Narodzenia NMP w Szydłówku

św. Maksymiliana Marii Kolbe, Kałków - Godów

św. Rocha w Mroczkowie

Wszystkich Świętych w Starachowicach

św. Stanisława w Wierzbicy

św. Judy Tadeusza w Starachowicach

  1. M. P. Różańcowej Jasieńcu Iłżeckim

Przemienienia Pańskiego w Odrowążku

  1. B. Częstochowskiej w Miedzierzy

Lektorzy starsi

Radom

bł. Annuarity w Radomiu

św. Brata Alberta w Radomiu

Wniebowzięcia NMP w Goryniu

Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu

św. Andrzeja Boboli w Małęczynie

Matki Bożej Różańcowej w Bielisze

Zesłania Ducha Świętego w Radomiu

św. Piotra Apostoła w Radomiu

św. Jadwigi - Radom

Świętego Krzyża w Kozienicach

św. Stefana w Radomiu

św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie

Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu

św. Urszuli Ledóchowskiej w Radomiu

Starachowice

Narodzenia NMP w Szydłówku

św. Stanisława w Wierzbicy

św. Judy Tadeusza w Starachowicach

Przemienienia Pańskiego, Odrowążek

  1. B. Częstochowskiej w Miedzierzy
Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4