Na antenie: NOCNE ŚWIATŁA
Paweł Krzemiński
Patron dnia: św. Aleksy, wyznawca
Radio Plus Radom /DIECEZJA/Plastycznie i literacko o szczęśliwej rodzinie

Diecezja Radomska

Plastycznie i literacko o szczęśliwej rodzinie

13 maj 2019 / Tekst

Duszpasterstwo rodzin zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie "Szczęśliwa rodzina - szczęśliwe dzieci". Prace można nadsyłać jeszcze do 17 maja.

Plastycznie i literacko o szczęśliwej rodzinie
fot. J.Szczechowski/Radio Plus Radom

 W formule konkursowej mogą odnaleźć się uczniowie o talencie plastycznym jak i literackim. Adresatami konkursu plastycznego są dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat w czterech kategoriach: klasy 0-1, 2-3 i 4-8 szkoły podstawowej oraz klasy 3 gimnazjum. Uczestnicy mogą dowolnie zinterpretować temat i wykonać pracę dowolną techniką (malarstwo, rysunek, wycinanki i inne formy plastyczne) w formacie A3- A 4. W konkursie literackim mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i średnich oraz osoby szanujące wartości przekazywane w rodzinie. Wiersze powinny nawiązywać do tematu i ukazywać piękno szczęśliwej rodziny, szczęśliwych dzieci i tradycje przekazywane w rodzinie. Uczestnik może dostarczyć tylko jeden wiersz. O szczegółach można przeczytać TU.

- Chcemy przede wszystkim promować szczęśliwe rodziny i szczęśliwych rodziców, bo wiemy jak ważna jest ta atmosfera domu rodzinnego, jak ona przekłada się później nawet na to dorosłe życie dzieci - zaprasza do udziału w konkursie wieloletni diecezjalny doradca życia rodzinnego Małgorzata Górka:

Prace należy nadsyłać do Wydziału Duszpasterstwa Rodzin na adres: ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom. Konkursy zostaną rozstrzygnięte podczas Marszu dla Życia i Rodziny 9 czerwca.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4