Na antenie: NOCNE ŚWIATŁA
Paweł Krzemiński
Patron dnia: 20 czerwca - bł. Benigna, dziewica i męczennica
Radio Plus Radom /40. Piesza Pielgrzymka Radomska/Więcej czasu na logo pielgrzymki

Diecezja Radomska

Więcej czasu na logo pielgrzymki

04 czerwiec 2018 / Tekst

Do soboty, 9 czerwca przedłużony został termin nadsyłania projektów loga 40. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.

Więcej czasu na logo pielgrzymki
fot. Weronika Chochoł / Radio Plus Radom

Plebiscyt ma na celu upamiętnienie czterdziestu lat radomskiej pielgrzymki. Logo, które wyłonione zostanie w ramach plebiscytu będzie również znakiem następnych pielgrzymek. Logo może nawiązywać do braterskiego charakteru pielgrzymki, jej liczebności czy obszaru, który obejmuje, podpowiada ks. Mirosław Kszczot - dyrektor Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę:

- Chodzi nam o to, aby każdy poczuł, że może wziąć udział w kształtowaniu jakości naszej pielgrzymki oraz, że każdy w tej pielgrzymce jest ważny. - dodaje ks. Kszczot.

Prace należy przesyłać na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do soboty, 9 czerwca do godz. 23.59. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie internetowej www.pielgrzymkaradomska.pl oraz funpage'u Pielgrzymka Radomska na facebooku. Tam też będzie można oddać głos na konkretny projekt. Głosowanie trwać będzie od niedzieli, 10 czerwca do niedzieli 17 czerwca do godz. 23:59.

Zwycięskie logo zostanie wykorzystane do promocji i informacji o pielgrzymce - nie tylko jubileuszowej, czterdziestej, ale również kolejnych.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4