Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Aleksy, wyznawca
Radio Plus Radom /DIECEZJA/Wieczór dla nowych feministek

Diecezja Radomska

Wieczór dla nowych feministek

10 listopad 2015 / Tekst
Dziś o godz. 19 w Duszpasterstwie Akademickim przy ul. Górniczej w Radomiu odbędzie się już czwarte spotkanie z cyklu "Całkiem inna... Kobieta w blasku Stwórcy". Tym razem gościem będzie Katarzyna Marcinkowska.
Wieczór dla nowych feministek
fot. www.sercekobiety.pl

Spotkanie składa się z luźnych rozmów przy kawie, adoracji Najśw. Sakramentu i konferencji zaproszonego gościa. Dziś będzie nim Katarzyna Marcinkowska. To przede wszystkim, jak pisze o sobie, "szczęśliwa kobieta", żona, mama dwóch chłopców. Jest z wykształcenia filozofem. Uczy naturalnych metod rozpoznawania płodności. Jej konikiem jest teologia ciała i nowy feminizm. Od siedmiu lat wraz z mężem prowadzi portal przepisnamilosc.pl. Razem głoszą konferencje i warsztaty dla młodzieży i par na temat miłości oraz różnic damsko-męskich. Prowadzą także kurs przedmałżeński w Warszawie „Przepis na Miłość!”. - Fascynuje mnie połączenie ducha z ciałem oraz możliwość zrozumienia drugiego człowieka. Urzeka mnie tajemnica kobiecego ciała i macierzyństwa (zarówno fizycznego i duchowego). Fascynuje mnie także męskość. Wierzę w miłość na całe życie, w „geniusz kobiety” oraz w to, że „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych” - czytamy na prowadzonej przez nią stronie www.sercekobiety.pl.

Dotychczas goścmi cyklu były: Magdalena Frączek, Brygida Grysiak, siostry ze Zgromadzenia Służebnic Przenajśw. Krwi. Więcej o spotkaniach można posłuchać tutaj.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4