Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Grzegorz VII, papież
Dziś jest: 25 maj 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

DIECEZJA RADOMSKA

Sylwester na Łotwie

wtorek, 15 listopada 2016 08:02 / Autor:
fot. orydze.info

Nowy rok można witać na placu, w kinie, na tzw. domówce. Można też zrobić to podczas Europejskiego Spotkania Młodych Taize.

 

 Tym razem pielgrzymka zaufania przez ziemię dotrze do Rygi. Coroczne spotkania są dziełem brata Roger. Skupiają one młodych chrześcijan z całego świata. To dowód, że protestanci, prawosławni, czy katolicy potrafią zjednoczyć się na wspólnej modlitwie i radości. Charakterystyczny dla tej inicjatywy jest śpiew pięknych w swej prostocie kanonów Taize. Nie brakuje oczywiście dobrej zabawy. To także świetna okazja poznania innych kultur i podszlifowania języka. 

O kolejnym spotkaniu Taize rozmawialiśmy z duszpasterzem akademickim ks. Mariuszem Wilkiem.

Zaproszenie skierowane jest do osób w wieku 16 - 35 lat. Na wyjazd zaprasza Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu. Zapisy potrwają do 1 grudnia ( Natalia - tel. 533935605 oraz ks. Mariusz Wilk - tel. 692430795). Całkowity koszt to 170,00 zł + 55 euro. W programie radomskiej pielgrzymki jest także Wilno i polska parafia w Nowej Wilejce. Wyjazd zaplanowano na 27 grudnia, a przyjazd na 2 stycznia. Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u taize.radom oraz pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do nas: