Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Alojzy Gonzaga, zakonnik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Szydłowiec, Wysoka
Dziś jest: Poniedziałek, 21 czerwca 2021
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 212.

DIECEZJA RADOMSKA

Znany raper podziękuje wolontariuszom ŚDM

wtorek, 22 listopada 2016 07:44 / Autor:

Popularny raper Piotr „Tau” Kowalczyk podziękuje wolontariuszom diecezji radomskiej za przygotowania i obsługę tegorocznych Światowych Dni Młodzieży

26 listopada w radomskim Wyższym Seminarium Duchownym spotkają się wolontariusze Światowych Dni Młodzieży z całej diecezji. Na dedykowanym im koncercie wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich raperów i ambasador Światowych Dni Młodzieży - Piotr „Tau” Kowalczyk.

Spotkanie będzie okazją do podziękowania wolontariuszom za zaangażowanie w przygotowania i organizację Światowych Dni Młodzieży, a szczególnie Dni w diecezji, podczas których w diecezji radomskiej gościło prawie 1,5 tysiąca młodych zza granicy.

W przygotowania ŚDM w diecezji radomskiej włączyło się kilkuset wolontariuszy - przypominają organizatorzy sobotniego spotkania. Działali oni w różnych sekcjach, dzięki czemu spotkanie w lipcu było przygotowane zarówno od strony językowej, jak i logistycznej czy modlitewnej. Nie sposób więc nie podziękować tym młodym, którzy swoje talenty i chęć pomocy przełożyli na zaangażowanie w wolontariat.

Koncert poprzedzi Msza Święta o godz. 11.00 w kaplicy seminaryjnej. Następnie wolontariusze będą mogli jeszcze raz wrócić myślami do wydarzeń z lipca poprzez świadectwa i specjalny pokaz zdjęć. Po poczęstunku, o godz. 14.00, na koncertowej scenie wystąpi TAU.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Plan spotkania:
11:00 - Msza Święta w kaplicy seminaryjnej
12:15 - Podziękowania, zdjęcia, świadectwa
13:00 - Poczęstunek
14:00 - Koncert

Tag: