Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: święci Apostołowie Piotr i Paweł
Dziś jest: Środa, 29 czerwca 2022
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

DIECEZJA RADOMSKA

Tylko dla mężczyzn!

środa, 07 maj 2014 14:23 / Autor:

Tego jeszcze nie było. 23-25 maja w Pionkach odbędzie się Oaza For Men, wyłącznie dla chłopaków.

 

Spotkanie to będzie okazją do sprawdzenia się w trudnych warunkach oraz rozwoju męskich zainteresowań i pasji. Są to także rekolekcje, które pomogą poznać męską stronę wiary i Kościoła. Odkryj w sobie wojownika - zachęcają organizatorzy. Będzie modlitwa, konferencje tematyczne, spotkania w grupach, sporty zespołowe i indywidualne, gry terenowe, zadania sprawnościowe i survivalowe. Do udziału w Oazie For Men zachęca animator Michał Sokołowski:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

 

 

 

 

Rekolekcje kosztują 35 zł. Uczniowie trzeciej klasy gimnazjum i starsi mogą zapisywać się u moderatorki radomskiej oazy, s. Anny Baćmagi oraz u animatorów i księży w poszczególnych parafiach. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą śpiwór, poduszkę, obuwie sportowe, strój sportowy, strój zakrywający całe ciało, którego nie szkoda byłoby zniszczyć (długie spodnie, bluza, najlepiej w ciemnych kolorach lub moro, do biegania, czy nawet czołgania się w lesie), plecak.