Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: 13 lipca 2020

DIECEZJA RADOMSKA

"Uwielbienie" - podczas spotkania dla kobiet

poniedziałek, 10 grudnia 2018 13:52 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
foto: Magdalena Gliszczyńska
Magdalena Gliszczyńska

Spotkanie dla kobiet "Uwielbienie" odbędzie się w najbliższy wtorek, 11 grudnia w Duszpasterstwie Akademickim. Początek o godz. 19:00. Wyjątkowe wydarzenie wpisuje się w cykl spotkań dla pań "Całkiem inna kobieta w blasku Stwórcy".

- Serdecznie zapraszamy na grudniowe spotkanie dla kobiet. Spotykamy się już 32 raz i tym razem będziemy uwielbiać. Wyjątkowa randka że Stwórcą i rozważanie ks. Mariusza Wilka tak Całkiem inne Kobiety przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Nasze kobiece radosne oczekiwanie. Tym razem postanowiłyśmy, że większość spotkania poświęcimy Temu, który przychodzi, czyli Chrystusowi. W czasie adwentu jest potrzeba zatrzymania, refleksji. Stąd nie zapraszamy tradycyjnego gościa, ale rozbudowana będzie część adoracji, połączona z uwielbieniem - zapraszają organizatorki Klaudia Miśkiewicz oraz Urszula Murawska.

Na spotkaniu nie zabraknie słodkości z cytatem oraz możliwości zakupów. W sklepiku będzie można nabyć m.in. Kalendarze dla kobiet, magnesy, czy kartki świąteczne.

Zapraszamy do nas: