Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Władysław z Gielniowa
Dziś jest: 25 września 2020

DIECEZJA RADOMSKA

Pobiegnij na Jasną Górę

wtorek, 10 czerwca 2014 21:16 / Autor:

11 sierpnia ruszy III Radomska Pielgrzymka Biegowa na Jasną Górę. 

Organizują ją: ks. Piotr Popis oraz stowazyszenie Biegiem Radom. Trasa liczy 220 km. Obowiązuje system sztafetowy (po 3 zawodników co pół godziny, lub przez 5 km). Pielgrzymi wchodzą na Jasną Górę razem z pielgrzymką pieszą 13 sierpnia. Uczestnicy ofiarowują swój wysiłek fizyczny, ale biorą też udział w programie duchowym. Codziennie uczestniczą we Mszy Św., modlą się w biegu, śpiewają i słuchają konferencji. 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Ks. Piotr Popis spodziewa się w tym roku nawet dwóch grup po 50 osób. Taka pielgrzymka nie powinna być problemem dla osób, które pobiegły już w życiu półmaraton. Zgłoszać można się mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz na stronie biegiemradom.pl. Lista zapisowa zostanie zamknięta 15 lipca.