Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020

DIECEZJA RADOMSKA

Wystarczy zgłosić się do proboszcza po karty wstępu na beatyfikację

środa, 12 lutego 2020 15:44 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Trwają przygotowania do uroczystości beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski, która odbędzie się 7 czerwca o godzinie 12.00 na Pl. Piłsudskiego w Warszawie. Owocnemu przeżyciu duchowemu sprzyja także sprawna organizacja logistyczna.

A więc każdy, kto chciałby wziąć udział w uroczystościach beatyfikacyjnych powinien zgłosić się do proboszcza parafii, w której mieszka. Komitet Organizacyjny przygotowujący uroczystości beatyfikacyjne kard. Stefana Wyszyńskiego poinformował, w jaki sposób będą dystrybuowane karty wstępu na uroczystą beatyfikację 7 czerwca 2020 w Warszawie. ks. Przemysław Śliwiński, rzecznik archidiecezji warszawskiej

Każda diecezja otrzyma różne rodzaje wejściówek, które zostaną rozdysponowane proporcjonalnie do liczby zgłoszeń.

Ks. Piotr Walkiewicz, Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej w Radomiu informuje, że dla uczestników wydarzenia przewidziano karty wstępu, podobnie przewidziano specjalne strefy i karty parkingowe dla środków transportu. - Dlatego zwracamy się z prośbą o informacje o planowanym udziale w uroczystości, zarówno indywidualnym jak i grupowym, w celu uzyskania kart wstępu - mówi ks. Walkiewicz:

Wszelkie informacje organizacyjne będą zamieszczane na stronie internetowej prymaswyszynski.pl. Można się również kontaktować z Biurem Komitetu Organizacyjnego, mieszczącym się przy Wydziale Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Metropolitalnej Warszawskiej przy ulicy Miodowej 17/19, budynek C, pokój nr 2; e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 22 53 17 265; 22 53 17 261.

Zapraszamy do nas: