Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Śnieżna
Dziś jest: 05 sierpnia 2020

DIECEZJA RADOMSKA

Sąd Kościelny od poniedziałku zacznie przyjmować interesantów

czwartek, 07 maj 2020 11:44 / Autor: Radosław Mizera
foto: Portal Diecezji Radomskiej
Radosław Mizera

Sąd Kościelny Diecezji Radomskiej od 11 maja wznawia przyjmowanie interesantów. Jednak w związku z panującą epidemią koronawirusa i celem uniknięcia niebezpieczeństwa zarażenia, petenci są proszeni o zachowanie obowiązujących zasad sanitarnych.

Do Sądu może przyjść tylko osoba zainteresowana, bez osób towarzyszących. Petenci mają obowiązek noszenia na ustach i nosie maski ochronnej lub przyłbicy, a na rękach rękawiczek.

- Osoby nie posiadające tegoż zabezpieczenia nie będą przyjmowane. W oczekiwaniu na wejście do kancelarii Sądu lub na przesłuchanie prosimy o zachowanie odległości 2 m pomiędzy poszczególnymi osobami - powiedział ks. Marek Polak, oficjał Sądu Kościelnego Diecezji Radomskiej.

Prosi też o odpowiedzialne podchodzenie do kwestii zdrowia i bezpieczeństwa własnego a także innych osób. Dlatego też osoby dostrzegające u siebie symptomy zarażenia koronawirusem lub też zobowiązane do kwarantanny proszone są o kontaktowanie się z Sądem drogą telefoniczną lub e-mailową: 48 34 06 219 (sekretariat) lub 48 34 06 237 (oficjał), Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Istnieje możliwość przesyłania dokumentów drogą pocztową na adres: ul. Malczewskiego 1; 26-610 Radom

Osoby zainteresowane skorzystaniem z poradnictwa prawnego oraz pisemnie poinformowane o prawie do skorzystania z publikacji akt procesowych proszpne są o wcześniejsze uzgodnienie z kancelarią Sądu daty i godziny.

Zapraszamy do nas: