Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Sykstus II, papież i męczennik
Dziś jest: 07 sierpnia 2020

DIECEZJA RADOMSKA

Msza św. dla urzekających kobiet, do których przemówi św. Jan Paweł II

wtorek, 12 maj 2020 10:23 / Autor: Weronika Chochoł
fot. pixabay.com (StockSnap)
Weronika Chochoł

"Maryja - królowa mojego serca - na podstawie nauczania Jana Pawła II" - to temat konferencji zaplanowanej w ramach Mszy św. dla kobiet w parafii św. Wacława w Radomiu. 

Msze święte dla kobiet, w ramach cyklu "Urzekająca" odbywają się w Radomiu od roku. Dokładnie 13 maja 2019 roku sprawowana była pierwsza Msza św. z adoracją Najświętszego Sakramentu i konferencją. - Utworzyła nam się bardzo fajna grupa kobiet, mamy również swoją grupę na popularnym facebookowym messengerze. Ten czas pokazał, jak bardzo jesteśmy sobie nawzajem potrzebne - mówi Barbara Kobylarczyk - współorganizatorka: 

Msza św. sprawowana będzie w środę, 13 maja w parafii św. Wacława na Starym Mieście w Radomiu. Do udziału zaprasza Barbara Kobylarczyk: 

"Urzekająca" to ogólnopolski projekt skierowany do kobiet, który zrodził się z potrzeby serca i z chęci odkrywania kobiecego serca, zgodnie z zamysłem Pana Boga. Jest to inicjatywa od kobiet dla kobiet. Chodzi o odkrywanie kobiecości, do jakiej powołał kobiety Pan Bóg na wzór Maryi.

Zapraszamy do nas: