Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Wojciech, biskup i męczennik, główny patron Polski
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Smardzewice
Dziś jest: Piątek, 23 kwietnia 2021

DIECEZJA RADOMSKA

Drzewica przyłączyła się do dzieła "Męski Różaniec"

niedziela, 07 marca 2021 14:52 / Autor: Radosław Mizera
ks. Zbigniew Niemirski/Gość Niedzielny
Radosław Mizera

Kolejna parafia w diecezji radomskiej przyłączyła się do dzieła "Męski Różaniec", realizowanego przez Rycerzy Kolumba. Tym razem grono mężczyzn modlących się za wstawiennictwem Matki Bożej spotkamy w Drzewicy.

- Bogu niech będą dzięki za "Drzewicki Męski Różaniec". Do zobaczenia w następną pierwszą sobotę miesiąca. Dziękujemy pomysłodawcom: ks Mariuszowi Pałganowi oraz Maciejowi Hubce - czytamy w mediach społecznościowych. We wspólnej modlitwie wzięło udział ponad 70 osób.

Najbliższe modlitewne spotkania w ramach "Męski Różaniec" odbędą się w Radomiu 7 marca i Pionkach - 13 marca.

- Zapraszamy wszystkich mężczyzn, aby w czasie Wielkiego Postu wspólną modlitwą w „Męskim Różańcu” dać świadectwo wiary, i modlić się o ustanie pandemii, trzeźwość w naszych rodzinach, Ojczyznę i Kościół w Polsce - zapraszają radomscy Rycerze Kolumba.

Najbliższe spotkanie w Radomiu odbędzie się w niedzielę, 7 marca, w kościele bł. Annuarity i św. Michała Archanioła przy ul. Św. Królowej Jadwigi w Radomiu na osiedlu Michałów. O 15.00 Msza św., a po niej konferencja ze świadectwem wiary i modlitwa różańcowa z zawierzeniem Matce Bożej.

Wszyscy chętni, którzy nie mogą przybyć, mogą uczestniczyć przez transmisję na żywo na:

YouTube: Rycerze Kolumba Radom,

www.rycerzekolumba.radom.pl

Spotkanie w Pionkach odbędzie się w sobotę, 13 marca w kościele NMP Królowej Polski, Aleja Królewska 4. Początek o godz. 17: Różaniec, świadectwo i Msza św.