Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Jan Boży, zakonnik
Dziś jest: Poniedziałek, 08 marca 2021
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

DIECEZJA RADOMSKA

Masz pytania? Chodź do seminarium...

niedziela, 14 grudnia 2014 23:15 / Autor:

Tradycyjnie pod koniec roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu odbędą się Rekolekcje dla pytających o wiarę i drogę życiową.

 

 

 

To oferta dla mężczyzn ze szkół ponadgimnazjalnych i starszych. Od 27 do 30 grudnia będą mogli głębiej zastanowić się nad swoim życiem, odkrywać powołanie. Choć miejsce rekolekcji może wskazywać, że są skierowane do "przyszłych" księży, to naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tym razem hasłem rekolekcji są słowa: Po co to wszystko? W ciekawy sposób będą przybliżane sakramenty, czyli widzialne znaki niewidzialnej łaski Pana Boga. O rekolekcjach rozmawialiśmy z ich organizatorem, wychowawcą seminaryjnym ks. Pawłem Gogaczem

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Aż cztery razy uczestniczyli w tych rekolekcjach alumni I roku Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu, Michał Kopciński i Michał Nachylła. Teraz sami przygotowują rekolekcje dla swoich kolegów.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Należy zapisywać się do 20 grudnia pod numerami telefonów: 48/ 33 09 101 (administracja WSD w Radomiu), bądź 48/ 33 09 119 (ks. Paweł Gogacz). Opłata wynosi 60 zł. Uczestnicy proszeni są o zabranie Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, zeszytu do notatek i śpiworów.