Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa WIELKI CZWARTEK

Wicemistrzowie z Radomia

niedziela, 10 maj 2015 17:02 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Puchar pojedzie do Siedlec.

W niedzielę, 10 maja zakończyły się w Radomiu XIII Mistrzostwa Polski Seminariów Duchownych w Piłce Nożnej. Zwycięstwo odniosła drużyna WSD z Siedlec, która pokonała gospodarzy i dwukrotnych Mistrzów Polski WSD w Radomiu. Alumi z Siedlec pokonali alumnów z Radomia w dogrywce 3: 2. Na trzecim miejscu znalazła się drużyna WSD z Tarnowa, a czwarte miejsce zajęli alumni WSD z Katowic. W rozdaniu pucharów, medali i nagród uczestniczyli bp Piotr Turzyński, rektor WSD w Radomiu ks. Jarosław Wojtkun oraz w imieniu prezydenta Radomia sekretarz Miasta Rafał Czajkowski. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został diakon Wojciech Pawłowski z WSD w Radomiu, tytuł najlepszego strzelca zdobył diakon Wojciech Kuropieska z WSD w Radomiu.

Mecze odbywały się na stadionie MOSiR przy ul. Narutowicza w Radomiu.