wtorek, 17 marca 2015 12:27
Jak robić zdjęcia w kościele?
Obowiązujące przepisy liturgiczne wymagają ukończenia specjalistycznego kursu, aby można było dokumentować różnego rodzaju wydarzenia liturgiczne w kościele. Chcą o tym przypomnieć organizatorzy kursu pastoralno-liturgicznego, który rozpocznie się 21 marca w Wyższym Seminarium Duchownego w Radomiu. Zajęcia są adresowane dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
piątek, 14 lutego 2014 13:25
Kuria organizuje specjalistyczny kurs
Kolejny kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer wideo organizuje Wydział ds. Środków Społecznego Przekazu Kurii Diecezji Radomskiej.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy