niedziela, 24 stycznia 2021 15:20
Dziękczynienie za 30-lecie przywrócenia Ordynariatu Polowego
Msza święta dziękczynna w 30 rocznicę przywrócenia Ordynariatu Polowego sprawowana była w niedzielę, 24 stycznia w kościele św. Stanisława biskupa i męczennika w Radomiu. Liturgii przewodniczył oraz homilię wygłosił biskup pomocniczy diecezji radomskiej bp Piotr Turzyński.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
sobota, 13 stycznia 2018 06:59
Kolęda na rocznicę
Już 27 lat działa w Polsce Ordynariat Polowy Wojska Polskiego. Z okazji rocznicy powstania struktur na Mszę Św. i koncert zaprasza parafia wojskowa w Radomiu.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy