piątek, 02 lutego 2024 14:10
Nowoczesna inwestycja w Radpecu
Blok kogeneracyjny opalany paliwem alternatywnym, który będzie produkował ciepło i energię elektryczną wybuduje spółka Radpec w Radomiu. Prezydent Radomia Radosław Witkowski i prezes spółki Radpec Tomasz Nita przedstawili 2 lutego 2024 roku założenia dotyczące realizacji projektu.
Published in
RADOM
niedziela, 02 maj 2021 09:23
Unieważniony przetarg RADPEC-u
Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC” unieważniło przetarg na budowę bloku kogeneracyjnego. Obie oferty były za drogie.
Published in
RADOM
poniedziałek, 26 kwietnia 2021 13:59
Blok kogeneracyjny może powstać w 2023. Czy Radpec przekona banki?
Kiedy powstanie blok energetyczny w Ciepłowni Południe? - Planujemy oddanie do końca 2023 roku - mówi Tomasz Nita, prezes spółki RADPEC.
Published in
Samorząd
NAJNOWSZE
1
Bezpieczne wakacje przedszkolaków!
2
Rozpoczynają się Koneckie Dni Kultury Chrześcij...
3
Szkoła w Poświętnem ma swój sztandar
4
Kwadrans dla Pasterza (12 czerwca 2026)
5
60 lat szkoły w Rudzie Wielkiej!
6
Warsztaty z dawnego ciesielstwa w Maleńcu
7
Z historią i archeologią w Muzeum Malczewskiego
8
Uważajmy na jeże!