Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Romaryk, opat
Dziś jest: 08 grudnia 2019

SPORT

Enea sponsorem tytularnym!

02 sierpnia 2019, 15:05 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Enea Wytwarzanie kolejny rok z rzędu będzie wspierać Kozienicki Klub Siatkówki. Spółka została sponsorem tytularnym.

Drugoligowa drużyna będzie występowała pod nazwą Enea KKS Kozienice. To kolejna umowa sponsorska spółki i klubu z Kozienic.

- Staramy się wspierać sport na najwyższym poziomie. Teraz Enea Wytwarzanie doda jeszcze więcej mocy zawodnikom Kozienickiego Klubu Siatkówki. Mam nadzieję, że pomoże im to osiągnąć lepsze wyniki i doda energii na przyszłość. W ramach współpracy będzie również wsparcie dla rozwoju i szkolenia najmłodszych adeptów siatkówki w Kozienicach - mówi Marcin Łukasiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie.

KKS zorganizuje m.in. międzyszkolny cykl turniejów Enea Cup dla dzieci i młodzieży biorących udział w Enei Akademii Sportu. Młodzież z Kozienic będzie miała także okazję wziąć udział w mini-obozie Enea Volley Camp i trenować pod okiem reprezentantów Polski w siatkówce oraz zawodników siatkarskiej Plus Ligi.

– Dzisiejsze wydarzenie jest ważnym momentem dla naszego klubu oraz dla kibiców i całego środowiska siatkarskiego w Kozienicach. Dzięki wsparciu od Enei Wytwarzanie możemy spokojnie funkcjonować i skupić się wyłącznie na własnej grze w zbliżającym się, nowym sezonie. Z dumą i entuzjazmem witamy Eneę nie tylko na koszulkach, ale również w nazwie naszej drużyny. Mamy nadzieję, że Enea zostanie z nami na dłużej. Wierzymy, że długofalowe, wspólne działania zaowocują coraz wyższym poziomem sportowym i w efekcie pozwolą powalczyć o awans na zaplecze siatkarskiej Plus Ligi – powiedział Tomasz Jagiełło, prezes Kozienickiego Klubu Siatkówki.

Enea Wytwarzanie, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie angażuje się w projekty sponsoringowe w regionie. Firma wspiera m.in. drużyny siatkarskie i piłkarskie oraz jest sponsorem sportowych imprez w Kozienicach, takich jak: Grand Prix Polski w Pływaniu, jednych z największych w Polsce zawodów skateboardowych – Hunt Your Goat Kozienice Contest, a także Enea Kozienice Triathlon, którego kolejna edycja odbędzie się już 25 sierpnia.

Choinka konkurs w Radiu Plus Radom
Choinka konkurs w Radiu Plus Radom
Zapraszamy do nas: