Na antenie: W RYTMIE RADOMIA I REGIONU
Beata Okulińska
Patron dnia: 19 sierpnia - św. Sykstus III, papież
Radio Plus Radom /SPORT/Enea sponsorem tytularnym!

Sport w Radomiu

Enea sponsorem tytularnym!

02 sierpień 2019 / Tekst

Enea Wytwarzanie kolejny rok z rzędu będzie wspierać Kozienicki Klub Siatkówki. Spółka została sponsorem tytularnym.

fot. Enea
fot. Enea

Drugoligowa drużyna będzie występowała pod nazwą Enea KKS Kozienice. To kolejna umowa sponsorska spółki i klubu z Kozienic.

- Staramy się wspierać sport na najwyższym poziomie. Teraz Enea Wytwarzanie doda jeszcze więcej mocy zawodnikom Kozienickiego Klubu Siatkówki. Mam nadzieję, że pomoże im to osiągnąć lepsze wyniki i doda energii na przyszłość. W ramach współpracy będzie również wsparcie dla rozwoju i szkolenia najmłodszych adeptów siatkówki w Kozienicach - mówi Marcin Łukasiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie.

KKS zorganizuje m.in. międzyszkolny cykl turniejów Enea Cup dla dzieci i młodzieży biorących udział w Enei Akademii Sportu. Młodzież z Kozienic będzie miała także okazję wziąć udział w mini-obozie Enea Volley Camp i trenować pod okiem reprezentantów Polski w siatkówce oraz zawodników siatkarskiej Plus Ligi.

– Dzisiejsze wydarzenie jest ważnym momentem dla naszego klubu oraz dla kibiców i całego środowiska siatkarskiego w Kozienicach. Dzięki wsparciu od Enei Wytwarzanie możemy spokojnie funkcjonować i skupić się wyłącznie na własnej grze w zbliżającym się, nowym sezonie. Z dumą i entuzjazmem witamy Eneę nie tylko na koszulkach, ale również w nazwie naszej drużyny. Mamy nadzieję, że Enea zostanie z nami na dłużej. Wierzymy, że długofalowe, wspólne działania zaowocują coraz wyższym poziomem sportowym i w efekcie pozwolą powalczyć o awans na zaplecze siatkarskiej Plus Ligi – powiedział Tomasz Jagiełło, prezes Kozienickiego Klubu Siatkówki.

Enea Wytwarzanie, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie angażuje się w projekty sponsoringowe w regionie. Firma wspiera m.in. drużyny siatkarskie i piłkarskie oraz jest sponsorem sportowych imprez w Kozienicach, takich jak: Grand Prix Polski w Pływaniu, jednych z największych w Polsce zawodów skateboardowych – Hunt Your Goat Kozienice Contest, a także Enea Kozienice Triathlon, którego kolejna edycja odbędzie się już 25 sierpnia.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4