Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Romaryk, opat
Dziś jest: 08 grudnia 2019

SPORT

Za nami piknik lekkoatletyczny

04 sierpnia 2019, 12:02 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Był bieg przez płotki, rzut oszczepem, pchnięcie kulą, skok wzwyż oraz bieg na 300 metrów.

Piknik lekkoatletyczny pn. Zmierz się z Mistrzem odbył się w sobotę, 3 sierpnia na placu Jagiellońskim w Radomiu. Najmłodsi radomianie w wieku do 16 lat mogli rywalizować w takich konkurencjach jak: bieg przez płotki, pchniecie kulą, rzut oszczepem, skok wzwyż oraz bieg na 300 metrów. Na wszystkich czekały dyplomy i medale. Rozgrzewkę poprowadziły, a potem zmaganiom najmłodszych przypatrywały się nasze mistrzynie: Martyna Kotwiła, Natalia Wosztyl i Aneta Rydz. Prezydent Radomia Radosław Witkowski:

Z pikniku i dużego zainteresowania radomian cieszy się Jacek Faliński trener i instruktor sportowy:

Na piknik przyszły całe rodziny. Chętnych do spróbowania swoich sił w poszczególnych dyscyplinach nie brakowało. Najmłodszym zawodnikom kibicowali rodzice i dziadkowie, którzy również pomagali w trudnych sytuacjach. Emocji było wiele, wrażenia niezapomniane:

   

Wśród atrakcji była także strefa edukacji czy strefa malucha, a w niej gry i zabawy, niespodzianki, malowanie twarzy czy dmuchańce. Do wygrania były bilety na 95. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce, które od 23 do 25 sierpnia odbędą się na stadionie MOSiR w Radomiu.

Choinka konkurs w Radiu Plus Radom
Choinka konkurs w Radiu Plus Radom
Zapraszamy do nas: