Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna z Guadalupe
Dziś jest: 12 grudnia 2019

Audycje Radiowe

Poseł Kosztowniak: realizujemy obietnice wyborcze

06 sierpnia 2019, 14:49 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Ta decyzja była analizowana nie tylko przez wojewodę, ale i Narodowy Fundusz Zdrowia oraz specjalistów z zakresu medycyny - powiedział poseł Andrzej Kosztowniak, odnosząc się do decyzji wojewody mazowieckiego, który nie zgodził się na wprowadzenie naprzemiennych dyżurów w radomskich szpitalach.

- To była właściwa decyzja. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo pacjentów. Nie jestem przeciwny samej idei, ale muszą być zapewnione odpowiednie warunki dla chorych - powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Według posła Kosztowniaka środowisko radomskiej Platformy Obywatelskiej jest dzisiaj rozbite. Polityk odniósł się w ten sposób do Joanny Kluzik-Rostkowskiej, która została jedynką do Sejmu w radomskim okręgu wyborczym. - To pokazuje, że środowisko PO będzie dalej rozbijanie. Współczuję, bo sytuacja Leszka Ruszczyka czy Anny Białkowskiej będzie dużo trudniejsza. Przecież w Radomiu są ludzie, którzy mogą być jedynką na liście do Sejmu. Nie chcę poświęcać konkurentom politycznym aż tyle uwagi, skupiamy się dzisiaj na naszym programie. Jesteśmy jedynym ugrupowaniem politycznym po 1989 roku, które realizuje obietnice wyborcze - stwierdził Andrzej Kosztowniak w rozmowie z Radosławem Mizerą:

Choinka konkurs w Radiu Plus Radom
Choinka konkurs w Radiu Plus Radom
Zapraszamy do nas: