Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna z Guadalupe
Dziś jest: 12 grudnia 2019

Audycje Radiowe

Maliszewski jedynką a Mordak dwójką?

08 sierpnia 2019, 15:42 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

- Współpraca między PSL a Kukiz'15 pozwoli nam przekroczyć próg wyborczy - powiedział poseł Robert Mordak w rozmowie z Radiem Plus Radom. Wszystko wskazuje na to, że jedynką w radomskim okręgu wyborczym będzie Mirosław Maliszewski z PSL, a dwójką właśnie Robert Mordak.

- Jestem zwolennikiem podpisania tego porozumienia. Od dłuższego czasu byliśmy niszczeni przez PiS, który przejął część naszych posłów. Gdyby nie Paweł Kukiz PiS nie wygrałby wyborów parlamentarnych czy prezydenckich. Nasza wyciągnięta dłoń wobec rządzącej koalicji została odrzucona. Dlatego zdecydowaliśmy się na wspólny start - powiedział poseł Robert Mordak.

Wszystko wskazuje na to, że jedynką w radomskim okręgu wyborczym będzie Mirosław Maliszewski z PSL, a dwójką właśnie Robert Mordak. - Podejdziemy racjonalnie do ułożenia listy. Jest dwóch naturalnych kandydatów na jedynkę, czyli Mirosław Maliszewski i ja. Ale nie będziemy - jak mówił poseł Suski - tłuc się. Podpiszemy porozumienie. Będę starał się, by na liście znalazł się Artur Łepecki, dyrektor mojego biura - powiedział poseł Mordak.

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października – termin proponowany przez prezydenta Andrzeja Dudę pozytywnie zaopiniowała Państwowa Komisja Wyborcza.

Z posłem Robertem Mordakiem rozmawiał Radosław Mizera:

Choinka konkurs w Radiu Plus Radom
Choinka konkurs w Radiu Plus Radom
Zapraszamy do nas: