Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Kim Tae-gŏn, Paweł Chŏng Ha-sang i Towarzysze
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Maliszewski jedynką a Mordak dwójką?

Wiadomości z Radomia.

Maliszewski jedynką a Mordak dwójką?

08 sierpień 2019 / Tekst

- Współpraca między PSL a Kukiz'15 pozwoli nam przekroczyć próg wyborczy - powiedział poseł Robert Mordak w rozmowie z Radiem Plus Radom. Wszystko wskazuje na to, że jedynką w radomskim okręgu wyborczym będzie Mirosław Maliszewski z PSL, a dwójką właśnie Robert Mordak.

- Jestem zwolennikiem podpisania tego porozumienia. Od dłuższego czasu byliśmy niszczeni przez PiS, który przejął część naszych posłów. Gdyby nie Paweł Kukiz PiS nie wygrałby wyborów parlamentarnych czy prezydenckich. Nasza wyciągnięta dłoń wobec rządzącej koalicji została odrzucona. Dlatego zdecydowaliśmy się na wspólny start - powiedział poseł Robert Mordak.

Wszystko wskazuje na to, że jedynką w radomskim okręgu wyborczym będzie Mirosław Maliszewski z PSL, a dwójką właśnie Robert Mordak. - Podejdziemy racjonalnie do ułożenia listy. Jest dwóch naturalnych kandydatów na jedynkę, czyli Mirosław Maliszewski i ja. Ale nie będziemy - jak mówił poseł Suski - tłuc się. Podpiszemy porozumienie. Będę starał się, by na liście znalazł się Artur Łepecki, dyrektor mojego biura - powiedział poseł Mordak.

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października – termin proponowany przez prezydenta Andrzeja Dudę pozytywnie zaopiniowała Państwowa Komisja Wyborcza.

Z posłem Robertem Mordakiem rozmawiał Radosław Mizera:

ARTYSTA TYGODNIA

Voyage, voyage

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY