Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Oswald, biskup
Dziś jest: 29 lutego 2020

RADOM

Radomski start Prawa i Sprawiedliwości

21 sierpnia 2019, 16:01 / Autor: Jakub Szczechowski
fot. ks. Z.Niemirski/GN
Jakub Szczechowski

Prawo i Sprawiedliwość zainaugurowało dziś kampanię wyborczą w Radomiu. 

Politycy zaprezentowali billboard i hasło wyborcze: Dobry czas dla Polski.  - Kolejna kadencja, jak powierzą nam państwo władzę, będzie kolejną kadencją rozwoju Polski, dobrego czasu dla Polski i przekazywania sukcesów gospodarczych, z których są pieniądze w budżecie dla polskich rodzin, dla rozwoju. Kolejna kadencja będzie też poświęcona wsparciu polskiego przemysłu. Dzisiaj Polska jest przykładem dla Unii Europejskiej, jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie i najszybciej rozwijającą się gospodarką w Europie. Chcemy ten dobry czas dla Polski przedłużyć - powiedział szef radomskich struktur PiS-u, szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski. 

- Dobry czas dla Polski to też dobry czas dla Radomia - dodał lider radomskiej listy do Sejmu. 

- Ten dobry czas to znakomite wskaźniki makroekonomiczne. Mamy rekordowo niskie bezrobocie. Mamy najniższy dług publiczny od 30 lat. Tak naprawdę jesteśmy liderami w Unii Europejskiej - podkreślała poseł Anna Kwiecień.

- Prosimy państwa bardzo gorąco o poparcie w najbliższych wyborach, abyśmy mogli przez najbliższe 4 lata prowadzić sprawę naszego kraju, aby to hasło wyborcze za 4 lata mogło być nieco zmodyfikowane, abyśmy mogli powiedzieć, że to jest najlepszy czas dla Polski - apelował poseł Andrzej Kosztowniak. 

 

Zapraszamy do nas:
Free Web Counter stats counter