Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2024

Brąz przez płotki

poniedziałek, 26 sierpnia 2019 07:41 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

Dawid Żebrowski zdobył ostatni medal dla Radomia podczas 95. PZLA Mistrzostw Polski.

Zawodnik RLTL ZTE Radom w biegu na 110 metrów przez płotki uzyskał czas 13,79 sekund. Zwyciężył Damian Czykier z rezultatem 13,37 sek. Srebro wywalczył Artur Noga z czasem 13.66 sek.

Radomianie zdobyli podczas mistrzostw przy ul. Narutowicza pięć medali. Największy sukces osiągnął Michał Kaczor w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. Cieszy się on srebrnym medalem. Aneta Rydz była trzecia w skoku wzwyż. Brąz zdobyła także Natalia Wosztyl w biegu na 400 metrów przez płotki. Na ostatnim stopniu podium stanęła także radomska sztafeta 4x100 metrów w składzie: Martyna Osińska, Natalia Wosztyl, Izabela Smolińska i Martyna Kotwiła.