Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. o. Pio z Pietrelciny
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Poseł Telus: Kawa znów będzie na targu

Radio Plus Radom.

Poseł Telus: Kawa znów będzie na targu

05 wrzesień 2019 / Tekst

O kampanii wyborczej oraz o swoich kontrkandydatach z terenu powiatu opoczyńskiego mówił w Bilansie Dnia poseł Robert Telus.

Poseł Telus: Kawa znów będzie na targu
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom

Kampania wyborcza przed jesiennymi wyborami nabiera tempa. Poseł Robert Telus na antenie Radia Plus Radom mówił o swoich spotkaniach z wyborcami. Podkreślił, że to właśnie one są najważniejszym punktem prowadzonej przez niego kampanii. Podobnie jak cztery lata temu jednym z jej elementów będą spotkania na targach. – Oczywiście będziemy tam jeździć z kawą i cukierkiem – zapewniał, dodając jednocześnie, że podczas tej kampanii nie zabraknie także niespodzianek.

Robert Telus odniósł się również do startu w wyborach swoich kontrkandydatów z terenu powiatu opoczyńskiego. Mówił o swoim imienniku Robercie Telusie, który startuje z listy Koalicji Obywatelskiej. Wcześniej to PiS wystawiało go na swoje listy do rady powiatu. Teraz imiennik posła wystartuje do Sejmu z listy KO. Zdaniem parlamentarzysty, tylko po to, by oszukać wyborców i odebrać mu głosy. Robert Telus odniósł się także do startu w wyborach Tomasza Łuczkowskiego, który o mandat posła ubiega się z listy PSL Koalicji Polskiej. – Ludzie mają szansę wybrać i każdy ma prawo startować – mówił poseł. Podkreślił jednak, że na liście PSL znalazło się aż troje kandydatów z terenu powiatu opoczyńskiego, co raczej nie przysłuży się do zwycięstwa zastępcy burmistrza.

Posłuchaj całej rozmowy z posłem Robertem Telusem:

ARTYSTA TYGODNIA

Voyage, voyage

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY