Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Oswald, biskup
Dziś jest: 29 lutego 2020

REGION

Co dalej z remontami dróg w Kozienicach?

10 września 2019, 08:34 / Autor: Kamil Zapora
fot. UM Kozienice
Kamil Zapora

Jak będzie przebiegał dalszy remont dróg krajowych przebiegających przez Kozienice? Jakie utrudnienia się z nimi wiążą? Te informacje przekaże Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad na spotkaniu z mieszkańcami.

Gmina Kozienice informuje, że na wniosek burmistrza, odbędzie się spotkanie przedstawicieli GDDKiA Oddział w Warszawie z mieszkańcami gminy Kozienice w sprawie rozbudowy ulic Radomskiej, Głowaczowskiej i odcinka Warszawskiej.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej urzędu miejskiego w Kozienicach w poniedziałek 16 września o godzinie 13:30.

16 sierpnia rozpoczęła się przebudowa dróg krajowych 48 i 79 na przejściu przez Kozienice. Prace zostały podzielone na trzy etapy. Pierwszy obejmuje ulicę Głowaczowską od skrzyżowania z Legionów do ronda obok komendy straży pożarnej oraz Radomską od ronda do skrzyżowania z Warszawską.

Docelowo mają zostać także rozbudowane: Lubelska (DK 48) – do skrzyżowania z Warszawską do Janikowa oraz Radomska (DK 79) – od ronda obok straży do Aleksandrówki.

Zapraszamy do nas:
Free Web Counter stats counter