Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Bolesława Lament, dziewica
Dziś jest: 29 stycznia 2020

KULTURA

Mazowiecki Konwent Animatorów Kultury

10 września 2019, 09:49 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

Od 26 do 28 września odbędzie się w Radomiu 3 Mazowiecki Konwent Animatorów Kultury

MOK Amfiteatr zaprasza nauczycieli i animatorów na 3. Mazowiecki Konwent Animatorów Kultury, który odbędzie się w dniach  26-28 września w Radomiu. Został tydzień na rejestrację!

Mazowiecki Konwent Animatorów Kultury to:-wydarzenie, które stwarza okazję do podzielenia się opinią w sprawie ważnych dla środowiska dokumentów;-wydarzenie, którego celem jest wymiana doświadczeń i integracja środowiska animatorów kultury i pracowników edukacji kulturalnej;-wydarzenie, które oferuje możliwość doskonalenia zawodowego;-wydarzenie, które odbywa się w niebanalnych miejscach.

Trzecia edycja Mazowieckiego Konwentu Animatorów Kultury (MKAK) to wydarzenie adresowane do osób zajmujących się animacją kultury oraz edukacją kulturalną, a jego celem jest spotkanie i integracja środowiska animatorów kultury oraz pracowników edukacji kulturalnej pracujących w instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych, szkołach, a także osób będących niezależnymi liderami życia lokalnego, artystów z zacięciem społecznikowskim i wszystkich tych, którym bliskie są zagadnienia animacji kultury. W tym roku MKAK połączony jest z otwarciem Programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Mazowieckie”.

Program Konwentu dostępny jest na stronie: www.konwent-animatorow.pl i www.amfiteatr.radom.pl

Na stronie www.konwent-animatorow.pl dostępny jest formularz zgłoszeniowy.

Wydarzenie jest bezpłatne.

 

 

Zapraszamy do nas: