Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Bolesława Lament, dziewica
Dziś jest: 29 stycznia 2020

SPORT

Prawnicy z całej Polski zmierzą się w Radomiu

11 września 2019, 14:06 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Mirosław Szozda
Weronika Chochoł

Ponad 70 konkurencji sportowych indywidualnych i drużynowych, prawnicy z całej Polski. W Radomiu rusza XXX Ogólnopolska Spartakiada Prawników.

Celem imprezy jest integracja środowiska prawników, ale także sportowa rywalizacja w wielu dziedzinach. Przez trzy dni uczestnicy Spartakiady będą rywalizować w ponad siedemdziesięciu dyscyplinach. Nie zabraknie lekkiej atletyki, rozgrywek w sportach drużynowych czy siłowych. Zmierzą się również w tenisie czy badmintonie. Odbędą się również zawody i sztafety pływackie. Wśród dyscyplin tegorocznej Spartakiady Prawników znajdą się również: brydż sportowy, test historyczny 100 lat Niepodległej, szachy, kajaki, strzelectwo czy piłkarzyki.

Obok atrakcji sportowych nie zabraknie czasu na poznawanie Radomia i regionu. W planie są także: dyskoteka czy Gala Prawnika.

Rozgrywki odbywać się będą na Stadionie Lekkoatletycznym, w Automobilklubie Radomskim, kortach tenisowych, Klubie Fitness PopGym, Hali Sportowej MOSiR, na ośrodku MOSiR Borki, w kręgielni MK Bowling, nad zalewem w Siczkach, na Strzelnicy Myśliwskiej, w szkołach: XI LO im. Stanisława Staszica, XIII LO im. Polskich Noblistów i PSP 3 im. Jana Długosza, na boisku do streetball'a, CKU oraz na pływalni Delfin.

Wręczanie medali i nagród w konkurencjach drużynowych i indywidualnych zaplanowane jest na sobotni wieczór. Goście w Radomiu będą do niedzieli.

Zapraszamy do nas: