Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Robert Bellarmin, biskup i doktor Kościoła
Radio Plus Radom /SPORT/Prawnicy z całej Polski zmierzą się w Radomiu

Sport w Radomiu

Prawnicy z całej Polski zmierzą się w Radomiu

11 wrzesień 2019 / Tekst

Ponad 70 konkurencji sportowych indywidualnych i drużynowych, prawnicy z całej Polski. W Radomiu rusza XXX Ogólnopolska Spartakiada Prawników.

Prawnicy z całej Polski zmierzą się w Radomiu
fot. Mirosław Szozda

Celem imprezy jest integracja środowiska prawników, ale także sportowa rywalizacja w wielu dziedzinach. Przez trzy dni uczestnicy Spartakiady będą rywalizować w ponad siedemdziesięciu dyscyplinach. Nie zabraknie lekkiej atletyki, rozgrywek w sportach drużynowych czy siłowych. Zmierzą się również w tenisie czy badmintonie. Odbędą się również zawody i sztafety pływackie. Wśród dyscyplin tegorocznej Spartakiady Prawników znajdą się również: brydż sportowy, test historyczny 100 lat Niepodległej, szachy, kajaki, strzelectwo czy piłkarzyki.

Obok atrakcji sportowych nie zabraknie czasu na poznawanie Radomia i regionu. W planie są także: dyskoteka czy Gala Prawnika.

Rozgrywki odbywać się będą na Stadionie Lekkoatletycznym, w Automobilklubie Radomskim, kortach tenisowych, Klubie Fitness PopGym, Hali Sportowej MOSiR, na ośrodku MOSiR Borki, w kręgielni MK Bowling, nad zalewem w Siczkach, na Strzelnicy Myśliwskiej, w szkołach: XI LO im. Stanisława Staszica, XIII LO im. Polskich Noblistów i PSP 3 im. Jana Długosza, na boisku do streetball'a, CKU oraz na pływalni Delfin.

Wręczanie medali i nagród w konkurencjach drużynowych i indywidualnych zaplanowane jest na sobotni wieczór. Goście w Radomiu będą do niedzieli.

ARTYSTA TYGODNIA

"New York, New York"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4