Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Augustyn z Canterbury, biskup
Dziś jest: 27 maj 2020

REGION

Poszerzaj horyzonty z KDK

środa, 11 września 2019 16:03 / Autor: Kamil Zapora
fot. K.Zapora/Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Dziesiątki bezpłatnych zajęć dla dzieci i dorosłych znalazły się w ofercie Kozienickiego Domu Kultury. Mieszkańcy gminy Kozienice mogą rozwijać swoje talenty plastyczne, muzyczne, taneczne i wiele innych.

Kozienicki Dom Kultury zaprezentował swoją ofertę na nowy rok artystyczny w ramach Akademii Szerokich Horyzontów. Skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych z gminy Kozienice. – Nasza oferta jest nieodpłatna. W tym roku Kozienicki Domu Kultury ogłosił konkurs na prowadzenie zajęć. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem. Wpłynęło wiele ofert i dzięki temu pojawiło się kilka nowości – mówi Aleksandra Sitnik z KDK:

Wśród nich znalazły się: „Nie ściemniam - to ciemnia” oraz „Klub Młodego Turysty”. Na pierwszych uczestnicy będą uczyli się robić zdjęcia i wywoływać je tradycyjną techniką srebrową na materiałach światłoczułych w ciemni. – Z kolei członkowie „Klubu Młodego Turysty” wspólnie wybiorą miejsca, które chcą zwiedzić, poznają ich historię i razem z instruktorem opracują program wycieczki – wyjaśnia Aleksandra Sitnik:

Zapisy ruszają w sobotę 14 września, osobiście w Domu Kultury lub przez stronę internetową - Strefa Zajęć. Zapisy trwają do 21 września. W przypadku nie wyczerpania limitu miejsc zostaną przedłużone do 27 września, lecz wtedy będzie można zapisywać się tylko osobiście. – Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszej szerokiej oferty – zachęca Aleksandra Sitnik:

Pełną listę zajęć i regulamin znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do nas: