Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Robert Bellarmin, biskup i doktor Kościoła
Radio Plus Radom /REGION/Poszerzaj horyzonty z KDK

Informacje z regionu

Poszerzaj horyzonty z KDK

11 wrzesień 2019 / Tekst

Dziesiątki bezpłatnych zajęć dla dzieci i dorosłych znalazły się w ofercie Kozienickiego Domu Kultury. Mieszkańcy gminy Kozienice mogą rozwijać swoje talenty plastyczne, muzyczne, taneczne i wiele innych.

Poszerzaj horyzonty z KDK
fot. K.Zapora/Radio Plus Radom

Kozienicki Dom Kultury zaprezentował swoją ofertę na nowy rok artystyczny w ramach Akademii Szerokich Horyzontów. Skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych z gminy Kozienice. – Nasza oferta jest nieodpłatna. W tym roku Kozienicki Domu Kultury ogłosił konkurs na prowadzenie zajęć. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem. Wpłynęło wiele ofert i dzięki temu pojawiło się kilka nowości – mówi Aleksandra Sitnik z KDK:

Wśród nich znalazły się: „Nie ściemniam - to ciemnia” oraz „Klub Młodego Turysty”. Na pierwszych uczestnicy będą uczyli się robić zdjęcia i wywoływać je tradycyjną techniką srebrową na materiałach światłoczułych w ciemni. – Z kolei członkowie „Klubu Młodego Turysty” wspólnie wybiorą miejsca, które chcą zwiedzić, poznają ich historię i razem z instruktorem opracują program wycieczki – wyjaśnia Aleksandra Sitnik:

Zapisy ruszają w sobotę 14 września, osobiście w Domu Kultury lub przez stronę internetową - Strefa Zajęć. Zapisy trwają do 21 września. W przypadku nie wyczerpania limitu miejsc zostaną przedłużone do 27 września, lecz wtedy będzie można zapisywać się tylko osobiście. – Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszej szerokiej oferty – zachęca Aleksandra Sitnik:

Pełną listę zajęć i regulamin znajdziecie TUTAJ.

ARTYSTA TYGODNIA

"New York, New York"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4