Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Jan z Dukli, prezbiter
Dziś jest: 08 lipca 2020

KULTURA

Zostań filmowym wolontariuszem

poniedziałek, 12 czerwca 2017 09:37 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Organizatorzy Kameralnego Lata poszukują wolontariuszy na najbliższą edycję festiwalu, który odbędzie się w dniach 2-8 lipca w Radomiu. To szansa na bliski kontakt ze sztuką filmową.

W czasie Kameralnego Lata wolontariusze będą mogli zaangażować się m.in. w obsługę biura festiwalu, pracę w biurze prasowym, pomoc techniczną przy projekcjach, warsztatach, konferencjach, czy też opiekę nad zagranicznymi gośćmi.

Zakres i terminy działań będą indywidualnie dostosowane do każdego wolontariusza po zakończeniu rekrutacji.

- Wolontariat przy festiwalu filmowym to od lat sprawdzony sposób na rozpoczęcie pracy w branży filmowej. Wiele osób w taki właśnie sposób rozpoczęło karierę menadżera kultury lub innego specjalisty zajmującego się kinem. To także okazja przyjrzenia się pracy w kulturze, wzięcia udziału w prestiżowym wydarzeniu, poznania nowych ludzi i spotkania osób znanych tylko z ekranu kinowego. Jest to również ciekawy sposób zaliczenia praktyk studenckich lub odbycia stażu. Poszukujemy energicznych, kreatywnych wolontariuszy z pozytywnym podejściem do wykonywanych działań - mówi Aleksandra Różdżyńska, rzecznik prasowy Stowarzyszenia FILMFORUM.

Propozycja skierowana jest do wszystkich osób, które chcą przez tydzień przyjrzeć się organizacji dużej imprezy filmowej oraz obcować z gwiazdami ekranu i ważnymi postaciami polskiej kultury.

Formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie festiwalu www.kameralnelato.pl/wolontariat należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 19 czerwca 2017 r.

Aby dołączyć do zespołu wolontariuszy KAMERALNEGO LATA należy mieć ukończone 18 lat.

Więcej o tegorocznych 10. Ogólnopolskich Spotkaniach Filmowych Kameralne Lato pisaliśmy tutaj.

Zapraszamy do nas: