Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

KULTURA

Masz pomysł na imprezę? Wygraj i zrealizuj go!

środa, 28 marca 2018 19:58 / Autor: Weronika Chochoł
Weronika Chochoł

Wystawa, pokaz, koncert lub spektakl... Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" ufunduje realizację ciekawych pomysłów kulturalnych.

Konkurs odbywa się w ramach "Inspiratora kultury" - kontynuacji ubiegłorocznego projektu "Kreatywni razem, cały Radom w Amfiteatrze", realizowanego w programie Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury+. Inicjatywy lokalne 2017". Jego celem jest odkrywanie, rozwijanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych na terenie Radomia oraz animowanie społeczności lokalnej do osobistego zaangażowania się w kreowanie życia kulturalnego swojego otoczenia. Konkurs ma także bezpośrednio zaangażować MOK "Amfiteatr" w działania kulturotwórcze z osobami/grupami i w obszarach wymagających szczególnego wsparcia.

- Konkurs jest adresowany do wszystkich, którzy chcieliby zorganizować coś wyjątkowego, czego im w Radomiu brakuje, ale z jakichś powodów sami nie mogą tego zrobić. My w tym chętnie pomożemy – zapowiada Anna Dudziak, koordynatorka „Inspiratora kultury”.

W tym roku Amfiteatr sam sfinansuje maksymalnie pięć pomysłów na wydarzenia kulturalne, zgłoszone przez radomian. Na każdy z pomysłów przeznaczone zostanie maksymalnie trzy tysiące złotych.

Każdy Autor zgłasza swój pomysł na odpowiedniej Aplikacji Konkursowej, dostępnej na stronie internetowej: http://www.amfiteatr.radom.pl, na Facebooku „Amfiteatr w Radomiu” lub w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr” przy ul. Parkowej 1. Preferowane będą inicjatywy o wysokiej jakości estetycznej.

Wypełniony formularz należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w MOK Amfiteatr przy ul. Parkowej 1, w godzinach od 8.00 do 16.00. Pomysły realizowane będą w drugiej połowie tego roku. Regulamin, aplikacja konkursowa, wykaz kosztów kwalifikowanych dostępny na stronie "Amfiteatru".

Zapraszamy do nas: