Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

KULTURA

Małgorzata Potocka: Skrzydła mi urosły!

wtorek, 01 października 2019 13:02 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Jest pełna energii i pomysłów. Siły i chęci nie brakuje! Od miesiąca dyrektorem Teatru w Radomiu jest Małgorzata Potocka

Teatr w Radomiu jeszcze bardziej otwiera się na potrzeby widzów. Do teatru warto wybrać się nie tylko na spektakl! 1 października mija miesiąc od objęcia przez Małgorzatę Potocką stanowiska dyrektora Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Małgorzata Potocka była gościem Radia Plus Radom:

Przypominamy! W nowym sezonie artystycznym Teatr Powszechny w Radomiu wraca do działalności edukacyjnej i popularyzatorskiej. W ramach projektów, w których udział będzie bezpłatny, Teatr Powszechny w Radomiu zorganizuje: warsztaty dla dzieci młodszych, warsztaty teatralne dla dzieci starszych, czytania dramatów z udziałem widzów oraz aktorów – amatorów (młodzież, osoby dorosłe)

SPOTKANIA ORGANIZACYJNE:

Osoby zainteresowane czytaniem dramatów (młodzież i osoby dorosłe) Teatr zaprasza 4 października (piątek) o godz. 18.00, sala 415 (wejście B)

Młodsze dzieci (klasa I-III) chętne do udziału w warsztatach teatralnych Teatr zaprasza  5 października (sobota) godz. 10.00 sala 230 (wejście B), Należy przygotować wiersz i piosenkę

Starsze dzieci (klasa IV-VIII) chętne do udziału w warsztatach teatralnych spotkają się 7 października (poniedziałek) godz. 16.30, sala 415 (wejście B)

Zapraszamy do nas: